страховий поліс необхідно в певних ситуаціях

Статистика відображає, що багато австралійців вважають за краще не страхуватися від ризику, а потім страждати від наслідків, коли їх будинки зустріли лиха або вони самі хворіють або стався нещасний випадок, що заважає їм працювати.

Австралії, протягом останнього десятиліття пережив повені, посухи і обширних пожеж в багатьох областях, і все ж, коли діастереомер робить страйк є незмінна багато людей фінансово спустошеною, тому що вони не змогли забезпечити їх будинку, автомобіля або власне життя від таких ризиків.

Ми всі сподіваємося, що діастереомер чи не вдарить нашої родини, але все частіше і частіше ми бачимо на телевізійних новинах жахливі наслідки ковані на тих, де страшні і сильних пожежі прокотилися через громади. Багато в цих областях спустошені – будинків спалені дотла, автомобілі спалюють до невпізнання і, найгірше життям теж губляться. Без адекватної страховий поліс це неможливо для більшості людей, щоб відновити фінансову утворюють такої події. Страховий поліс не повинна коштувати вам руки і ноги – є знижка страхових полісів для покриття, вдома, в автомобілі і життя. В Австралії це особливо дивно, що австралійці не користуються страховим полісом для покриття ризиків, з якими вони стикаються.

Правда хороший страховий поліс може бути дорогим, але, звичайно, краще до бюджету за невелику щомісячну плату за премію, ніж ризикувати вашому будинку, який має значення, з багатьох сотень тисяч доларів. Якщо ви живете в районах, які постраждали від пожежі або бурі в минулому ви б доцільно, щоб перевірити вартість страхового поліса для вашого будинку. Іншою проблемою для багатьох австралійців, що вони мають іпотеку на їх будинок. Більшість кредиторів буде наполягати, щоб з врегулювання іпотечного є страховий політику щодо страхової вартості вашого будинку. Це захистить вас і їх у тому випадку, якщо ваш будинок знищений вогнем. Якщо ви не в змозі продовжувати утримувати страхування майна від вашого будинку, то в разі його пошкодження борг все ще залишається. Цілком можливо, що вартість землі тільки покриє погашення суми кредиту, але це залишає вас з порожніми руками, наскільки відновленні вашого будинку. Як тільки земля продана немає можливості для вас, щоб відновити. Ви і ваша сім’я знаходяться в дуже вразливому становищі, і це буде важко, щоб тримати всіх разом під одним дахом і йти вперед. Уявіть собі, наскільки краще це мати страховий поліс на місці, так що в разі катастрофи ви знаходитесь в змозі відновити, дизайнерський новий будинок з усіма хвилювання переміщення дюйма Це може піти шляхом до полегшення болю втрати оригінальної власності.

Аналогічно, якщо у вас є автомобіль або думаєте про подорож переконайтеся, що ви застрахуватися від ризику аварій і чи втрачений багаж тощо. Вартість поліса страхування автомобіля буде мала в порівнянні з вартістю і незручністю, якщо ви потрапили в аварію або ваш автомобіль був вкрадений. Подорожі плани можуть бути знищені, якщо багаж втрачено або ви захворіли в країні, де витрати лікарні є надмірними. Премії за страхування подорожей буде незначним в порівнянні.