страховий захист – їжа для роздумів

Галузі страхування життя говорять нам, що ми не купуємо досить страхування. Ну, вони б, чи не так? Там дуже серйозна сторона до цього, однак. Незважаючи на велику кількість життя політики чи ті, для критичних захворювань або захисту доходів є передбачуваного дефіциту Великобританії більше 2 трлн фунтів.

Це означає, буквально тисячі сімей мають мало або взагалі не страхування повинне небудь трапиться з годувальником. Якщо вони хворіють і не в змозі утримувати сім’ю або станеться найгірше, і вони вмирають, то це дуже ймовірно, їх сім’я зіткнеться з дуже невизначеним майбутнім. Кожен прагне зробити все можливе, щоб захистити свої родини, і це відсутність страхування є дуже тривожним.
Це має сенс з метою вжиття заходів по догляду за ними, а тепер так само добре, як і будь-який час, щоб зробити це. Там якась жорстка конкуренція за свій бізнес і вам буде запропоновано страхування за вигідними цінами.

Вам потрібно встановити які політики вам потрібно, починаючи з самих елементарних страхування життя. Це існує у вигляді одноразової суми, яка не буде ніяких податків, якщо ти помреш. Страхова сума повинна досить, щоб покрити погашення іпотеки (якщо іпотека не буде вже покриті страхування на термін кредиту), будь-які борги і витрати і достатньо грошей, щоб дати капіталу для Вашої родини, щоб жити.

Проста кришка рівні забезпечить страхової суми залишається постійним по всій довжині політики, яка закінчується смертю застрахованої особи. Це звичайний тип кришки. Інший варіант зменшується, а, як правило, пов’язані з погашенням іпотечних кредитів, де страхова сума зменшується протягом всього терміну, поки кришка не закінчиться, коли терміну дії поліса закінчується.

Страхування життя, як зазначено вище, буде піклуватися про ваших зобов’язаннях сім’ї, якщо ви не пощастило померти. Чи замислювалися ви про те, що станеться, якщо ви не в змозі працювати з причини хвороби або нещасного випадку, правда? Страхування критичних захворювань гарантує, що ви отримаєте комплект суму, яка обкладається податком, якщо ви з діагнозом деяких захворювань. Перелік захворювань, будуть перераховані на деталі політики. Там немає умов, пов’язаних з тим, як витрачаються гроші і ви вільні, щоб погасити будь-які борги, інвестувати доходи або фінансування будь-яких процедур. Ви повинні уважно прочитати список умов на цьому. Багато захворювань тепер дуже піддається лікуванню, і деякі з більш простих раку піддаються лікуванню і виключаються з кришки. Рак шкіри, наприклад, не поширюється, якщо він не досяг інвазійних стадії.

Дохід політики страхового захисту буде охоплювати вас, якщо ви не в змозі працювати з причини хвороби або нещасного випадку і повинні замінити свої зароблені доходи. Там буде період очікування початку виплат – все, що від одного року місяць. Чим раніше почнеться платежів, тим дорожче премія буде. Як тільки компенсація починається воно буде продовжуватися до вашого повернення на роботу, смерть страхувальника або закінчення терміну страхування.
Ще одна форма страхового захисту доходів є нещасних випадків, хвороб і безробіття. Це включає в себе хвороби і аварії сторону речей, а також існує положення за те, що без роботи не зі своєї вини. Платежі зазвичай тривають близько 2 років, які можуть дати вам дорогоцінний час для роботи речі до кінця.

Є багато варіацій в корпусі, особливо на критичних захворювань і політики захисту доходів. Вам потрібно буде перевірити всі деталі і зробити порівняння. Це досить просто йти он-лайн і знайти незалежного консультанта, який має всі факти в своїх руках і може вибрати з широкого спектру політики, щоб знайти ті для вас. За правильну ціну теж.

Зробити страхової галузі щасливіше і отримати деякі поради на тому, щоб ви не створити хаос для вашої родини, якщо щось піде не так. Вони будуть вам вдячні за це. (Я маю на увазі сім’ї -. Хоча я впевнений, що страховики будуть вдячні теж)