страховий бізнес у Південній Африці

Якщо ви є власником малого бізнесу або велика корпорація, значення страхового бізнесу не можуть бути пропущені. Реальність така, що страховий бізнес є обережності необхідністю, а не розкішшю.

Страхування є забезпечення управління ризиками, яка допомагає власникам бізнесу, щоб швидко відновитися від пошкоджень і втрат. Як тільки ви зрозумієте важливість страховий бізнес, ви будете в кращому становищі, щоб встановити, які види страхування вам потрібно, і скільки потрібно кришка.

Оцініть свої конкретні потреби бізнесу, визначити ідеальний страхового покриття для вашої компанії. Зверніться за порадою уповноважених фінансових послуг індивідуальні рекомендації для страхового бізнесу.

Є багато надійних страхових груп в Південній Африці, пропонуючи цілий ряд альтернатив страхового бізнесу.

Страхування для важких комерційних автомобілів
Якщо у вас є флот важких і легких комерційних автомобілів і вантажівок, бажано, щоб застрахувати ці інтегральні компоненти вашої бізнес-структури. Комерційне страхування транспортний засіб, спеціально створене для висвітлення окремих видів ризиків, з якими стикається транспортна галузь.

Професійний консультант може допомогти вам у структуруванні страховий пакет зі спеціалізованими програмами фінансування ризиків і розширені територіальних обмежень.

Технічне страхування
Цей фахівець галузі страхування вимагає відшкодування політики ризиків підрядника, а також великі кришку за упущену вигоду. Встановлений страхова компанія повинна мати досвід, інфраструктура та досвід, щоб гарантувати ризики машинобудування у віддалених місцях в Африці.

Технічне страхування буде ефективно покрити ваші установки, машини, електронне устаткування, відповідальність перед третіми особами, інженерів-будівельників і підрядників.

Проконсультуйтеся з вашої страхової постачальника інженерної споруди покриття, яке підходить для вашого визначена потребами бізнесу.

Небезпечні та промислові покриття ризику
Спеціалізований андеррайтинг та управління ризиками має важливе значення для промислового виробництва і готелях. Довготривала вартість ризику можна значно знизити за допомогою програми управління ризиками та варіанти фінансування, запропоновані страховими компаніями.

Страхування від ризиків забезпечує надійне прикриття для широкого спектру продукції: Petro-хімікати, пластмаси, текстилю, дерева, металів, вибухових речовин, вугілля, хімічних речовин і рослинних продуктів.

Індустрія гостинності також повинні бути покриті страхової ризик небезпечних особливо місця, які покриті соломою і створюють ризик виникнення пожежі. Вони включають в себе ігрові будиночки, мисливських господарств, конференц-зали та керуються власниками готелів.

Страхові компанії повинні запропонувати всеосяжну оцінку ризиків, які охоплюють безпеку, відповідальність, пожеж, злочинності та гігієни праці. Небезпечні та промислові покриття ризику є важливим придбанням, яке надасть вам душевний спокій і захист від непередбачених інцидентів.

Переваги життя співробітника
Виплати працівникам, також відомий як додаткові пільги або пільги, не є заробітною плати компенсацій, що надаються працівникам на додаток до заробітної плати. Запропонувати ці компенсаційні вигоди для ваших співробітників, наймати страхова компанія, яка пропонує рішення управління ризиками для роботодавців. Приклади співробітника переваги включають: Інвалідність доходи збільшуються, одноразових допомог інвалідність, жахливої ​​хвороби і смерті кришку.

Виплати працівникам буде змінюватись в залежності від роботодавця і власники бізнесу повинні розглянути їх варіанти ретельно. Вашої конкретної галузі та умов праці визначить основні виплати співробітникам, що ви повинні запропонувати свою робочу силу. Професійний консультант страхування володіють спеціальними знаннями і досвідом, щоб повідомити вам про кришку відповідної винагороди працівникам для вашої корпорації.

Дослідження страхового бізнесу варіанти, які доступні для вас в Південній Африці. Існує велике пропозицію страхових продуктів для покриття різних галузей промисловості і різних бізнес-потреб.

Захистіть свій бізнес за допомогою всеосяжного страхового покриття
Ваш бізнес представляє значну вкладення Ваших грошей, часу і самовідданості. Захист інвестицій від несприятливих фінансових наслідків непередбачених пошкоджень і втрат. Зв’язатися авторитетного постачальника страхування консультації з оптимальної кришкою для вашого бізнесу. Звернутися гнучких страхових компаній з індивідуальним пропозиції продукту, технічна експертиза та виділені етики обслуговування.