страховий бізнес – слово Короткий опис фактів кришкою

Тут, у Великобританії, у вас є два варіанти при пошуку цитати страхового бізнесу. По-перше, ви можете поговорити з брокером або посередником і, по-друге, ви можете безпосередньо звернутися до страховика.

Перший варіант є одним, що всі крім прямого компанії завжди будуть виступати як він дає вам вибір. Ви можете отримати цитату через сайт порівняння страхування або через банк, всі ці типи посередників, тому що вони шукають інформацію від вас, в обмін на цитати.

Коли я дивлюся на цитати, ви повинні, за законом, отримувати певну інформацію. Ви повинні отримати цю інформацію в роздрукованому вигляді або в електронному форматі.

Якщо ви не отримуєте наступні три речі, то ви не отримали юридично обов’язковими цитату і ваш брокер або страховик не виконало свої послуги для Вас.

По-перше, необхідно отримати пропозицію документ, який ідентифікує вас, вашу адресу, що ви робите, страхових сум або лімітів відшкодування застосувати і який тип покриття забезпечується тобто цивільної відповідальності, професійної відповідальності або повне комерційне комбінований пакет страхування.

По-друге, ви повинні отримати з точки зору бізнесу між посередником або страховика і ви. Це повинні міститися відомості про те, що вони будуть робити, їх заряди і їх фінансових послуг регулювання статусу. Ви повинні стежити за збори і платежі. Деякі брокери будуть стягувати плату до £ 50 для дубліката відповідальності роботодавців сертифікат, який тільки варто фунта або близько того, щоб справити.

Нарешті, резюме кришки. Будь-яка котирування на основі певного типу політики. Якщо ви згодні з цитатою, то вам (в межах 30 днів) отримувати поліса. На цитуючи етапі, ви отримаєте спрощену версію цієї політики у вигляді ключового документа фактів. Це зроблено для того, щоб намітити прикриттям і основні винятку застосовні. Наприклад, магазин факти страхування будуть визначені ключові що крадіжка обкладинка включається, але магазинні крадіжки виключається. Важко часом, коли ви зіткнулися з навалою документи, але вам дійсно потрібно, щоб сісти і прочитати документи.

Не має значення, чи шукаєте ви за невелику цитату страхового бізнесу, або ви великі багатонаціональні шукає мульти країні комерційних комбіноване страхування, то вам потрібно, щоб ці три речі. Вони не можуть прийти у вигляді трьох окремих документів, але вони повинні бути легко ідентифікувати.

Ваша страхова більш ніж важливо, життєво важливо. Якщо ви купуєте неправильний кришку ваш бізнес може завдано непоправної шкоди. Витратьте час, щоб прочитати те, що ви отримуєте, перш ніж погодитися, щоб вийняти політики. Якщо ви нічого не розумієте, говорити з кимось. Це ставить фінальну крапку, що якщо ви йдете в порівнянні сайту, вони тільки продають засновані на ціні. Витрат з Вашого боку, крім вищого сорту, у тому, що у разі, вимагають роз’яснення або просто обговорити цитату, ви за своїм розсудом. Вони зазвичай не мають доступних людям, щоб говорити. Це один з інших переваг говорити з брокером.