страховий бізнес – важливість читання вашої охоронної сигналізації гарантії

Коли ви дивитеся щоб отримати цитату страхового бізнесу Ви або попросили оголосити певну інформацію або заповніть форму заявки. Ця інформація буде використовуватися, щоб надати вам цитату і якщо ви вирішили погодитися цитуючи і Incept страховий поліс, ця інформація ляже в основу політики, яку виймають.

Вона складається з двох вулиця з двостороннім рухом між вами, власник бізнесу і комерційного страховика. Ви розкажете інформації, у тому числі страхових сум, цінностей, безпеки і будівельних деталей і потім надає страховику договір страхування в якому викладаються їх зобов’язань перед Вами, як правило, фінансові чи відновлення в правах, у разі настання страхового операційної небезпеки. Це буде також застосовуватися, в діловому сенсі, комерційному страхуванню власників.

Для багатьох підприємств в даний час, їх страхування буде визначати види забезпечення, яка повинна бути на місці. Зазвичай, в залежності від кількості акцій, і це привабливість крадіжки та / або вартості інших змісту (таких як бізнес-комп’ютери), вам буде необхідно мати охоронної сигналізації.

Тепер, ми не охоронної сигналізації або експертами з безпеки. Але ви можете оцінити, що “охоронної сигналізації”, може означати що завгодно, від верхньої частини діапазону системи, яка говорить сигналізації компанії через GSM, що є зловмисник на всьому шляху вниз до системи, які ви купуєте в місцевому магазині DIY за £ 50 і самостійно встановити.

Багато-багато років тому, Системи охоронної сигналізації були все просто чути тільки. Металевий дзвін на зовнішній стороні будівлі зазвичай телефонував, коли був прорватися всередину Злодії вирішили, що кращий спосіб боротьби з цим було використовувати бризки піни і заповнити дзвін з цим. Потім вони повернуться через декілька годин, перерва у дзвін і не буде робити звук. Речі, звичайно, рушили далі. Але, самостійно встановлена ​​система не так добре, як професійно встановлена, і щорічно підтримувати, системи охоронної сигналізації.

Отже, коли ви просите вашого бізнесу страховий брокер оголосити чи ні у вас є система охоронної сигналізації, запитайте їх, точно, який тип системи не потрібно. Навіть якщо ви взяти на себе нове приміщення, і є неіснуючої системи на місці, як правило, вивозять за допомогою перевіреного компанії. У той час як бездротові, здається, всюди в даний час, охоронної сигналізації, які працюють через дроти, як правило, мають менше невинних активацій.

Важливо, щоб перевірити будь цитати ви отримуєте, чи є система повинна бути чутний тільки (в якій тільки що кільця) або той, який вона контролюється або самостійно (тобто той, який набирає на мобільному активації) або у разі аварійної компанії.

Крім того, існують два основних органів, що здійснюють контроль, затвердження і дозволяють компаніям охоронної сигналізації в якості членів, якщо вони відповідають певним критеріям. Це набагато більш імовірно, що ваша комерційна страхова компанія захоче сигналізації повинен бути встановлений, і, що важливо підтримувати (як правило, раз на рік) у компанії, яка є членом однієї з цих органів. Вони або національної безпеки інспекції (який був NACOSS) або SSAIB (Охоронні системи та сигналізації Установка тіла).

Перевірте в Інтернеті, і у них є сайти, які покаже вам, місцевим підрядникам (якщо він вам потрібний). Якщо ви самостійно встановити сигналізації, в той час як вона може дати вам деяке душевний спокій, це не обов’язково означає, що страховики будуть раді надати відшкодування з політики.

Як завжди, поговорити з брокером, щоб з’ясувати, що саме вимоги по вашому гарантійному охоронної сигналізації, якщо застосувати.