страхове покриття при варикозному розширенні вен хірургії

Судинні сіточки невеликі кровоносні судини заплутані тільки під шкірою, які виглядають як павутина. Судинні сіточки не опуклі і не потребують лікування. Будь-яке лікування судинних зірочок, як правило, вважається косметичної, а не будуть покриті за рахунок страхування. Середня вартість лікування в ногу від $ 200 до $ 600 в залежності від процедури.
Варикозне розширення вен синього або фіолетового кольорові опуклості, які можуть з’явитися на ногах людини. Будь-які вени в організмі може стати варикозне, але зазвичай це відбувається в нижніх кінцівках, тому що при ходьбі і стоянні чинить тиск на вени, змушуючи їх вигин і опуклість.
Існують п’ять основних факторів ризику, пов’язаних з розвитком варикозного розширення вен. Перший фактор сидячи або стоячи протягом тривалого періоду часу. Кровотік утруднено, коли знаходяться в тому ж положенні протягом тривалого періоду часу. Ваші м’язи не скорочуються щоб відправити кров назад до серця. Другим є ожиріння. Додатковий вагу через ожиріння ставить більше тиск на вени в ногах. По-третє, нормальний процес старіння, який впливає на клапани у венах змушуючи їх несправності. Четвертий чинник це секс. Жінки мають більш високий ризик розвитку варикозного розширення вен через гормональні зміни, які впливають на вени і П’ятим чинником є ​​спадковість.
Страхові компанії і Medicare буде покривати вартість лікування варикозного розширення вен при виконанні певних критеріїв.
Порушення повсякденній діяльності через труднощі при ходьбі або стоячи.
Біль або дискомфорт, пов’язаний з варикозним розширенням вен, такі як хворобливість, печіння, пульсуючий, судоми і набряки в ногах.
Інші методи не працювали, такі як компресійні панчохи або зміни способу життя.
Відня більше, ніж 4 мм.
Ускладнень, як флебіт, набряки ніг або виразки.
Якщо ваша страхова компанія визначила, що лікування є медичною необхідністю, Є багато процедур, що Ваш лікар може рекомендувати в залежності від кількості і тяжкості варикозного розширення вен.
Склеротерапія: розчин вводять у вену призводить до його зникають.
Внутрішньовенна Лазерне (EVLT): тонкий волоконний лазер вставлений у вену і прикладають тепло викликає вени, щоб запечатати закриті.
Радіочастотна оклюзія (VNUS): вени нагрівається змушуючи його контракт і закрити.
Лазерна та імпульсний світло Лікування: світловий промінь використовується для герметизації вен.
Амбулаторно Флебектомія: варикозне розширення вен видаляються через крихітні розрізи.
Лігування вени: вени перев’язують через розріз, щоб відрізати приплив крові.
Веноекстракціей: верхній кінець вени перев’язують і потім видаляються.
Там немає ніякого способу, щоб запобігти варикозне розширення вен від відбуваються але є способи, щоб знизити ризик. Вправа для збільшення циркуляцію крові в ногах. Слідкуйте за вагою, щоб зменшити тиск на вени. Робота ваш литкові м’язи, носячи більш низьких підборах і уникнути високих підборах. Візьміть щоденних перерв і підняти ноги для поліпшення кровообігу. Якщо ваша робота вимагає тривалого стояння або сидіння, пересуватися кожні 30 хвилин, щоб заохочувати кровотоку. І, нарешті, не сидіть зі схрещеними ногами, так як це може ускладнити циркуляцію.