страхова компанія AXA і критичних охоплює хвороба.

Критичні страхування хвороби стала однією з найпопулярніших форм страхового поліса у Великобританії, а також у світі. У результаті, в даний час існують тисячі страхових компаній у Великобританії пропонують страхування критичних захворювань. Давайте поглянемо на страховою компанією AXA і з’ясувати, як вони ставляться до критичної охоплює хвороба.

Коли AXA заплатить
AXA Страхування стверджує, що вони можуть зробити тільки виплату, якщо до дати закінчення кришку застрахованої особи з діагнозом критичного захворювання. Крім того, вони також нагородить оподатковується одноразові або якщо людина діагностовані як страждають від смертельної хвороби або бути повністю або інвалідами.

Вони також відзначають, що критична полісу може містити певні винятки. Крім того, вони дають зрозуміти, що всі діагнози про конкретну претензії повинні бути зроблені консультантом в лікарні Великобританії, який спеціалізується на критичні захворювання для затверджували. Крім того, їх головний лікар буде після підтвердження діагнозу. Якщо все піде відповідно до правил, оплата буде проводитися тільки один раз і, отже, кришка припиняться.

Коли AXA не платитиме
Компанія AXA Страхування не платитиме претензій, якщо критичні претензії хвороба була викликана через відмову медичною допомогою, у зв’язку зі споживанням алкоголю або токсикоманії і наркотиками, за винятком під керівництвом зареєстрованих лікаря. Крім того, ніхто не може отримати критичні претензії хвороби, якщо він стверджував, що для самостійного завданих травм, а також стверджував, прямо або побічно з ВІЛ / СНІДу. Формула може також бути відхилена, якщо застрахована особа померла протягом 14 днів діагностики критичних захворювань або повної та постійної непрацездатності. Інша причина, чому претензії може бути відмовлено, якщо особа покрито не відповідає політиці визначення невиліковної хвороби, критичних захворювань або повної та постійної непрацездатності. Нарешті, якщо застрахована особа не показує на одного з дозволило країнам, щоб довести свою критичних захворювань або повної та постійної непрацездатності, його вимоги можуть бути відхилені.

Це було як AXA визначила ще свого критичного полісом. Є багато компаній, там, які можуть мати різні критичні політику хвороба. Список винятків може іноді бути тривалим, ніж очікувалося. Ось чому ви повинні бути обережні, перш ніж приймати критично охоплює хвороба. Дрібний шрифт політики може здатися нудно читати, але це може бути важливо, як там, що ви можете знайти корисні дані, що стосуються цих винятків. Один простий лінії пропустили може коштувати вам одноразової виплати. Ви також повинні бути уважні, роблячи вибір, про який критичне компанії хвороби чи політики, щоб вибрати. Деякі компанії можуть надати вам з низькою ціною відмічених політики. Але не всі з них можуть дати вам переваги. Деякі, можливо, навіть занадто багато винятків. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що ви зіткнетеся в критичному політики хвороби, ви також можете зв’язатися з кваліфікованим персоналом, щоб полегшити вам.

Якщо ви хочете бути впевнені, що ваша сім’я, за якою доглядають або ваші медичні витрати виплачується, якщо ви жертвою критичних захворювань, страхування критичних захворювань може бути правильну відповідь. Критичні страхування хвороби може не тільки дбати про вашу сім’ю, але також може оплатити іпотеку, якщо у вас є.