страхова група обговорює з агентом або брокером

Американські роботодавці добре відомі у всьому світі за надання вигідних рішень страхова група для своїх працівників.

Коли ви вирішите, на страхової групи на підприємстві, рекомендується, щоб найняти страхового агента або брокера. Може здатися, що те ж саме, проте є істотна відмінність між ними. Агенти і брокери відрізняються з точки зору особи, які вони представляють. Агенти працюють для страхової компанії, в той час брокери тримати інтересів страхувальників (клієнтів). Але це не означає, що тільки брокер може дати вам найбільш вигідні варіанти, оскільки допоможе вам з вашою політикою в довгостроковій перспективі. Тим не менш, перший крок перед викликом агента або брокера полягає у вивченні вашого місцевого страхового ринку і подивитися, якщо є компанія, яка надає послуги, що відповідають вашим потребам страхування.

переважне заходи

Перш ніж перейти до агента або брокеру з планами страхової групи є кілька кроків, які ви можете зробити, щоб оптимізувати процес прийняття рішення з цього питання:

1. Каскадний загальний план страхування
2. Розділіть преміальні суми, що підлягають сплаті працівником і підприємством
3. Визначте параметри в стандартному у вашому пакеті
4. Подумайте, як багато працівників мають право на отримання страхової групи

Загальний план страхування вимагає, щоб ви і ваші працівники визначити, що необхідно з метою страхової групи. Краще у визначенні стандартного варіантів, які ви хотіли б бачити у вашому випадку, а потім опишемо додаткові. Після того як ви зробили цей крок, це буде набагато простіше для вашого брокера або агента для забезпечення адекватної цитата щодо вибору функції ви хочете бачити у своїй політиці.

Ще один важливий аспект при викладі плану розподілу суми премії працівник сплачуватиме, і скільки грошей компанія буде додати до нього. Ви можете самостійно налаштувати стандартний фіксовану плату, або розділити премію між співробітниками. Це де це також дуже важливо вирішити, які функції повинні бути включені в стандартний пакет, а які доповнення, що більшість ваших працівників не відчуває себе необхідним. Наприклад, якщо є багато молодих жінок на Вашому підприємстві, цілком імовірно, що вам буде потрібно істотний охоплення материнства. Вивчивши уважно стежити за становищем з вашими співробітниками ви зможете хороші дешеві медичного страхування для вашого підприємства.

У разі, якщо у вас є невеликий, але зростаючий бізнес, ви можете отримати дешевше страхової план, в першу чергу і подивитися, як вона відповідає потребам вашої страхування робітників, так як підприємство розвивається. Деякі невеликі компанії приймають HMO або PPO планів, а потім перемкнутися на повномасштабний план медичного страхування для співробітників свої доходи та страхові потреби попиту. Це ніколи не занадто пізно, щоб отримати більш дорогі плани, але носити його з самого початку може бути не найкраща ідея.

Пам’ятайте, що найкращий спосіб отримати дешеві медичного страхування для вашого підприємства, щоб налаштувати його на вашу адресу і точних потреб ваших співробітників і вибрати тільки ті функції, які ви дійсно вважаєте за необхідне.