страхова група варіантів плану покупки

Власники малого бізнесу постійно шукають способи скоротити свої витрати, а коли мова йде про страхування власних співробітників є певні альтернативи традиційним плани групи, яка може бути дуже дорогими для малих підприємств. Два найбільш поширених альтернатив купівлю спілок (також званий купівлю басейни), і асоціація планує. Перші, як правило, некомерційні організації з приватною формою власності, що з’єднують більше малих підприємств на придбання плани групи в цілому.

Концепція це абсолютно очевидно: чим більше, тим краще. Тому що є багато людей, залучених в страхові пули покупки вони зазвичай мають більш високу частоту і сильніше здібності переговорів. Є басейни дозволяє людям, щоб приєднатися, проте в більшості випадків вони служать тільки малі підприємства з 2 до 50 робочих. Такі басейни мають більш привабливу ціну і премій для своїх членів в порівнянні з типовими плани групи, тому що загальне число андеррайтерів іноді може бути великої міжнародної корпорації. Так що так, розмір має значення.

Альянсів Страхування покупки зазвичай включають три сторони:

1. Альянс компанії. Купівля спілки, як правило, приватні компанії за формою власності, який діє в інтересах малих підприємств, що беруть участь у басейні. Компанія несе відповідальність за норм і правил, вимог для нових членів і їхні права. Крім того, сторона, відповідальна за переговори страхові внески зі страховою компанією. Нерідко місцеві державна установа чи торгова палата працює як альянс компанії.

2. З медичного страхування. Альянс компаній зв’язатись із страховими компаніями для забезпечення своїх членів з охопленням. Іноді компанія зв’яжеться з декількома страховими компаніями, щоб запропонувати їх членам басейн широкий вибір планів і кращі показники охоплення. Досить часто ви можете знайти ОПЗ, ОПП, і ймовірний з тією ж компанією Альянс, але забезпечується численними страховиків.

3. Адміністратор компанії. Ця партія зазвичай має справу з рутинними обов’язками управління і часто є компанією, що спеціалізується в управлінні охорони здоров’я. Як правило, компанії, учасники отримують всі послуги та інструкціями.

Здоров’я альянси страхових купівлю присутні у всіх державах, де законодавство допускає таку практику. Щоб дізнатися, що місцеві спілки покупки може допомогти вашому підприємству в дешевшає групового медичного страхування подзвонити своєму державному страхуванню відділу. Місцева торгова палата також може бути цінним джерелом необхідної інформації.

У разі, якщо немає ніяких купівлю альянсом у вашому районі або стан, який ви можете використовувати альтернатива у вигляді планів асоціації. Різниця між купівлею басейнів і асоціацій, що останній, повинні мати інших цілей, ніж просто надання медичної страховки для своїх членів. Найбільш поширеними прикладами таких об’єднань є трудовими і кредитні спілки, торгівля, професійні та асоціації випускників; лож.

Цей параметр звичайно має більш високі страхові внески, ніж при купівлі басейни та багато іншого обмежений вибір плану типів. Крім того, асоціація планує вимагати від такого Учасника платити додаткову плату за участь для того, щоб мати право на покриття й інші переваги.

Так що якщо у вас є можливість взяти участь у купівлі басейну, краще піти з ним, а не участь в альянсі плану. Тим не менш, альянс плани ще більш вигідним для власників малого бізнесу, ніж окремі плани групи, так що вибір за вами.