сторожовий насторожено ставитися страхування критичних захворювань.

Ви винесли критичну політику страхування хвороби, так що якщо ви коли-небудь знаходяться в несприятливій ситуації розвитку небезпечної для життя стані, вам буде компенсована.

Але що, якщо Ви завершуєте з критичних захворювань, які не захищені від на страховий поліс? Те, що багато людей не розуміють, і що може бути реальною проблемою, є те, що ви можете виявити, що після того, як ви придбали страхування критичних захворювань ви тільки з покриттям до 35 перерахованих захворювань. І це справа з більшістю страхових полісів. Так що якщо ви розробляєте загрожують життю захворювання, не названі в вашу політику ви можете зіткнутися з катастрофічної ситуації, коли ви не отримаєте виплату від вашої страхової компанії взагалі.

З іншого боку, це може бути, що у вас легко піддається лікуванню хвороб і тому, що вона займає з тим, що страхова галузь називає “нижче класифікації”, у результаті ви отримуєте повний виплати.

Фінансових Послуг та Асоціація британських страховиків насторожено ставляться Чи страхові компанії насправді зробити ці відмінності ясно.
Джонатан французький, прес-секретар Асоціації британських страховиків, говорить, що це важливо, щоб клієнти мають страховий поліс повністю пояснив їм, поки він не набув. “Ситуація, яку ми не хотіли б бачити відбуваються для них, щоб бути купуєте продукт думаючи, що він робить щось не роблять.”

І з цієї причини, ABI недавно відновила свої кодекси найкращої практики для страхування критичних захворювань. Французька говорить донедавна, 35 умови не була максимальна кількість будь-якої компанії покриті за страхування критичних захворювань.

“Те, що ми викладеним в основному мінімальні стандарти компанії повинні звернутися у свою політику. Керівництвом ми опублікували покращує спосіб критичних захворювань визначаються. Це дає зрозуміти споживачам, що рівні захворюваності покриті, а які ні. ”

Вартість критичних страхування змінюється. Для когось в їх кінці 30-х років на 35-річний термін з виплатою £ 500,000, премії коштувати нічого, до £ 600. Шотландська Справедливі збори премій £ 290 і шотландських Резервного звинувачення £ 409 премій за політику, засновану на цих умовах. Обидва ці політика переглянуто. Гарантована політика з шотландським резервний становить £ 560.

Таким чином, ці цифри дають вам уявлення про те, що сума, яку ви платите за цей вид страхування може бути дорогою. Ви можете собі уявити, як сказ, це може бути, щоб знайти, що ви заплатили на політику тільки дізнатися, що, коли ви стали тяжкохворих ваш страховик не буде платити вам.

Існує в даний час, однак, новий критичний продукт хвороби на ринку. Prudential виводить на ринок нові «гнучкі Protection Plan», який покриває до 140 захворювань.

У «гнучкий план захисту” є часткові виплати залежно від тяжкості стану. Якщо стан погіршується, є більше виплачується максимальна сума, яка була застрахована. Більшість інших політик не пропонують часткові виплати.

Візьміть втрати зір для прикладу. Це, як правило, у випадку з критичної політики хвороби, що ви тільки одержить виплату, якщо ви стали зовсім сліпі. Але політика Prudential виплачуватиме 25%, якщо ви втрачаєте зір в одному оці.

Але от улов. Вартість поліса майже в два рази в порівнянні із звичайним охоплює хвороба і глядачі хвилюються, що буде деяка плутанина про те, як тяжкість захворювання буде визначений.