стоматологічну страховку. NHS в стоматологічній руїнах

Це дійсно безладного говорять, що багато стоматологи на увазі нещодавні ремонт стоматологічної служби. Ситуація стала настільки поганою, що стоматологи покидають NHS в масовому порядку. Сім з десяти стоматологи або йдуть NHS або підписали їх новий контракт NHS тимчасово і «спірним». Це означає, що приходять липні цього року вони мають право відмовитися від NHS пацієнтів і повністю перейти приватною практикою.

Характерний шум, який це все про новий контракт NHS яких багато стоматологи стверджують, було кинувся, і нав’язаним їм без належних консультацій. Дослідження, проведене в Daily Mail виявили, що майже одна третина стоматологів все ще ведуть переговори угод з їх органами охорони здоров’я за три дні до терміну. Остаточний пік призвело до образа, тривога і сум’яття серед стоматологів над тим, що, по суті, складними пакетами змін.

Що стосується пацієнтів, то, новий контракт значно спрощує звинувачення. Замість того, близько 400 різних стоматологічних витрат, зараз залишилося всього три стандартних звинувачень. Пацієнти стягується £ 15.50 за кожен чек-до, £ 42.40 для начинок, незалежно від кількості пломб і £ 189 для більш складних робіт, таких як коронок і мостів. Кожне з цих звинувачень платити за повний курс лікування, незалежно від того, скільки часу займає і не важливо, скільки зубів має бути лікування.

Але стоматологи вважають, що ці три смуги ціна буде переконати багатьох пацієнтів відкласти лікування призводить до вибуху карієсу. Каже д-р Ентоні Гальперін з Асоціації пацієнтів: “Я стурбований тим, що багато пацієнтів чекати, поки вони потрібні декілька процедур, щоб спробувати отримати співвідношення ціни і якості. Якщо це відбудеться, то, швидше за все, ми побачимо значне зростання карієсу “.

Цей безпрецедентний результат стоматологів з NHS означає, що до 16 мільйонів пацієнтів можна було б залишити без державної стоматологічної допомоги. І немає ніякої гарантії, що якщо ви вирішите піти в приват, ви знайдете стоматолога, який будемо ставитися до вас. Є повідомлення, що стоматологи стають дуже розбірливими про те, хто вони лікуватимуть. Цілком можливо, що деякі стоматологи приймають тільки пацієнтів, які добре в бою, або мають стоматологічну страховку.

Отже, як отримати страховку? Ну, без сумніву, Інтернет буде місце, щоб знайти найкращі пропозиції. Спробуйте пошукати в розділі “стоматологічну страховку”, і ви знайдете багато варіантів. Звичайно, багато стоматологи залишать Подробиці одного або двох схем страхування у своїй приймальні, але стоматологи не є фахівцями зі страхування і не в змозі надавати консультативну страхування.

Страхові компанії в даний час широко сприяння стоматологічного страхування, але вони будуть тільки продавати свою продукцію. Ми вважаємо, що кращим варіантом є знайти спеціалізовані стоматологічні страхового брокера. Ці брокери істотно знайти вам найкращий варіант з широкого спектру стоматологічного страхування та стоматологічних схем капіталізації. Існує і третій варіант – касових планів – але це, як правило, включають в себе широкий спектр медичних процедур з лікування зубів є однією невеликої частини страхового покриття.

стоматологічну страховку

Проблема для пацієнта є широкий діапазон і складність політики доступні. Майже кожен страховий поліс відрізняється зі своїм набором плюсів і мінусів. Робота брокера в тому, щоб оцінити ваші потреби і вийти з відповідної політики в рамках Вашого бюджету.

Типова політика допомагає встановити картину для того, що доступно. Політики із західними Резервного платить перші 25% від кожного стоматологічного лікування, але ви стверджуєте, до £ 250 на рік до звичайного лікування, таких як огляди, пломби та відвідування гігієніста. Невідкладна стоматологічна лікування часто дуже дорогі, так ви охоплені до £ 1000 на рік з максимальною позов про зубну набір випадкових травм на 250 фунтів стерлінгів на лікуванні. Вартість? Якщо ви between18 і 49 премії становить £ 12.48. Для осіб віком від 50 до 69 це £ 15,90 в місяць.

Капіталізація схем

Капіталізація схеми незмінно працює найдорожча, але це варіант виступають багато стоматологи. Перед тим, як вийняти політика капіталізації, ваш стоматолог проводить оцінку здоров’я ваших зубів і ставить вас в один з п’яти або близько того, групах. Групі ви знаходитесь в потім встановлює вартість вашої схемою. Чим гірше стан ваших зубів, тим більше платиш.

Наприклад, капіталізація схему з Denplan коштує від £ 9 і 30 фунтів стерлінгів на місяць.

касових планів

Останній варіант є складовим касового плану здоров’я. Ці плани вам право на широкий спектр оздоровчих процедур від стоматології для лікування очей, стаціонарне лікування, фізіотерапію, педикюру навіть тестування алергії. Кожна процедура має максимальне значення претензії, але вони мають тенденцію бути трохи на скупий стороні. На наш погляд, ви набагато краще із зубною страховий поліс або капіталізації схемою.

Ви платите свої гроші і берете ваш вибір!