стоматологічну страховку і знижки стоматологічні плани

Copyright 2006 Донован Болдуін

Існують два основних типи зубної переваги охорони здоров’я. Ви можете отримати стоматологічну страховку, або зареєструватися на знижку стоматологічного плану. Існують відмінності між двома з яких ви повинні знати.

Стоматологічна страховка іноді важко отримати і кілька дорогих. Це відбувається через природи стоматологічної допомоги. Це має тенденцію бути кілька передбачуваним і структурований в часі. Через це та інших міркувань, збори, як правило, високим у порівнянні з заощадження. У багатьох випадках вартість для вас, споживачів, буде більше, ніж нормальні витрати на стоматологічну допомогу собі.

Це програшній ситуації. Якщо в стоматологічній страхова компанія знижує його збори (внески), він може закінчити платити більше в претензії. В інших видах страхування, ставки страхової компанії, якщо хочете, що ви будете залишатися здоровим більше, ніж ви будете вболівати. Вони роблять, що ж ставку з величезною кількістю людей. Статистика показує, що вони праві частіше, ніж ні, так що, вони отримують тримати багато грошей, які вони приймають дюйма Ті, хто повинні використовувати перемогу медичне страхування, тому що вони можуть отримати високу вартість послуг за нижчими цінами, якщо і коли вони це потрібно. Навіть ті, хто ніколи не користується послугами виграти в якомусь сенсі, тому що вони є комфорт, знаючи, що, якщо вони потребують цих послугах, вони будуть в змозі собі це дозволити.

За останні кілька років, інший тип стоматологічних вигоди для здоров’я з’явилася. Це знижка стоматологічного плану. Це більш доступний стоматологічного плану, як правило, відносно недорогий для обох з них з Товариством, а також надання деяких бізнес користь лікаря, А. І. стоматолога.

Легше за все думати про знижка стоматологічного плану як свого роду клуб. Кошик клубів, таких як Сем, AOS Клуб чимось схожі. Для членських внесків, член отримує для купівлі товарів та / або послуг за ціною нижчою, ніж виплачуватимуться без членства.

, Äúclub, AU менеджерам знайти стоматологів, які згодні надати свої регулярні послуги на пільгових умовах для своїх членів. Ці пільгові тарифи можуть бути виражається в процентному відношенні від того, що називають в якості постачальника, AOS, Äúnormal і звичайне, AU зборів, або конкретну ціну нижче нормальної, звичайної плати можуть бути узгоджені.

На відміну від страхування, де позови можуть бути подані, участь відсотки обчислюються, попередній дозвіл, можливо, доведеться бути отримані, серед інших бюрократичних процедур, більшість знижки стоматологічні плани активні після отримання першого членський внесок, який зазвичай виплачується щомісяця. Член тепер може шукати через що беруть участь постачальників, знайти той, який вони хочуть бачити, і записатися на прийом.

Ще одна відмінність знижки стоматологічні плани є оплата.

Під страховий поліс, пацієнт, як правило, відповідають за суми франшизи, а потім, як тільки що франшиза була зустрінута, буде платити відсоток від наступних законопроектів, поки інший ліміт не спрацювало, а потім страхова компанія візьме на себе відповідальність за оплату Всі додаткові витрати. У провайдера, офіс АТ, вони можуть попросити передоплату дозволяючи пацієнтові справу з отриманням страхової компанії виплатити свою частку, або, постачальник може виставити рахунок страхової компанії за свою частку, а потім законопроект пацієнта для частини не поширюється.

Крім того, особливо в останні кілька років, страхові компанії почали взяти на себе частину процесу прийняття рішення для постачальника і споживача. Вони почали вимагати попереднього дозволу для деяких процедур або направлення до інших фахівців або постачальників медичних послуг.

Знижки стоматологічні плани, однак, в цілому згодні, що ви, член, а постачальник (стоматолог) визначатиме курс лікування, в тому числі рефералів. Насправді, їх основна область інтересів у прийнятті, що постачальник виставляє вам рахунок на узгоджених тарифів на надані послуги. Майте на увазі, однак, що в більшості стоматологічних плани, ви несете відповідальність за постачальника, AOS збори на час служби. Ви можете платити набагато менше, ніж ви б, але ви все одно повинні платити.

Виграють всі з доступною стоматологічної плану. План переможе, тому що вони платять щомісячну плату для зв’язку споживача послуг. Член переможе, тому що вони можуть отримати стоматологічні послуги, необхідні для себе чи своєї родини за зниженими, іноді сильно знижкою, ціни.

Як постачальник виграти? Ну, а постачальник в бізнесі так само, як адвокат бухгалтера або автомеханіком. Їм потрібні клієнтам зберегти свій бізнес збирається. Оскільки багато стоматологи обмежені законом і звичаєм від переслідування звичайні методи реклами, вони знаходять свій основне джерело клієнтів, тобто пацієнти, йде з трьох основних джерел; телефонна книга, з уст в уста, і свого роду довідкову службу. Знижка стоматологічного плану служить довідкової служби. Їх список провайдерів набагато коротше, ніж жовті сторінки в цілому, і тим, хто отримує знижку на певний стоматолог, AOS офісі, швидше за все, повернутися до цього стоматолога.

Як тільки хтось стає задоволених пацієнтів в конкретний стоматолог, AOS офісу, вони почнуть залученням членів сім’ї та рекомендувати послуги на цю посаду з друзями, розширена сім’я, і ​​колег. Отже, ви бачите, таким чином, ставши постачальником для доступної стоматологічної плану насправді майже як покупка реклами для стоматолога.

Як ви бачили є відмінності між знижки стоматологічні плани і стоматологічну страховку. Як ні в чому, якщо ви збираєтеся нести витрати самостійно, було б добре, щоб навколо магазину, щоб визначити, чи є той чи інший краще для вас, а потім робити покупки в межах цієї групи за те, що, здається, найкраще справу. Якщо ви працюєте, спочатку перевірте, якщо ваша компанія пропонує або стоматологічну страховку або знижка стоматологічного плану в якості допомоги по догляду за здоров’ям. Отримання якийсь охоплення або блага, за допомогою вашої компанії, як правило, дешевше. Справді, якщо вони не пропонують будь-якої стоматологічної страховки і ви знайдете хорошу політики або плану, скажіть вигоди, які люди у вашій компанії. Вони можуть бути в змозі не тільки організувати, що бути дешевше шлях для вас, але це може бути те, що ще кілька людей у ​​вашій компанії могли б використовувати.