стоматологічну страховку проти планів стоматологічного

Коли люди хочуть знайти рішення, що покривають їх витрати стоматологічної допомоги, багато з них зазвичай думають про стоматологічну страховку. Зрештою, у нас є або може є страховка для чого завгодно ще, наприклад, медичне страхування, страхування автомобіля, страховка домовласника, і багато іншого. Таким чином, люди зазвичай вибирають стоматологічну страховку і платити за політику тільки щоб виявити пізніше, що це не було їх кращим варіантом, з кількох причин.

Перш за все, ваша стоматологічна страховка, швидше за все, щоб не закрити будь-яке з умов у вас була до покупки полісу. Іншими словами, якщо стара зубна проблема турбує вас зараз, ви повинні заплатити, щоб отримати встановлений, хоча у вас є стоматологічну страховку. Період очікування, перш ніж можна лікувати вже існуючі умови десь близько дванадцяти місяців, але хто може чекати так довго, якщо проблема зберігається або посилюється? І навіть після того, як термін очікування складає більше ви можете бути впевнені, що ваш стан не вважатиметься “вже існуючі та будуть покриті за рахунок вашої страховки. Крім того, вартість стоматологічного страхування досить високий, найдешевше страхування можливого буття десь близько $ 150, у той час як деякі з найдорожчих становить близько $ 600. Ви можете собі уявити, що послуги, що покриваються мінятися залежно від цін на стоматологічну страховку, так що ви не повинні очікувати занадто багато покриттів з досить дешевого страхування. Крім того, косметична стоматологія не входить в стоматологічну страховку, це те, що вам доведеться платити за себе.

На щастя, всі ті, хто хоче мати доступ до доступної стоматологічної допомоги може вступити до його лав стоматологічних плани. Це набагато кращий варіант зараз, у світлі того, що стоматологічна страховка покриває і скільки це коштує. Знижки стоматологічні плани не є дорогими, щоб приєднатися, починаючи як низько як $ 80 на рік. Якщо ви хочете, щоб ваша вся родина, щоб приєднатися до знижка стоматологічного плану, ціна ще більш зручним, починаючи з близько $ 130 в рік.

Але як стоматологічні плани роботи? Ну, ви можете приєднатися до такого плану, заплативши річний внесок і знайти стоматолога у вашому районі, який бере участь у план стоматологічного знижка. Це може бути будь стоматолог або фахівець в плані мережі, вибір залежить тільки від вас. Після приєднання стоматологічного плану, немає періоду очікування, перш ніж ви можете мати стоматолога бачити вас, немає такої речі, як вже існуючі умови (все лікується), і там немає покриття межа.

Що зубні плани охоплюють саме? Значною мірою все, від профілактичної допомоги та відновного догляду пародонту, ортодонтичне і ендодонтичних процедур, з щелепно-лицевої хірургії та інфекцій до косметичної стоматології. Іншими словами, ви можете приєднатися до стоматологічного плану і відвідувати стоматолога вже наступного дня для стоматологічних проблем, таких як огляд, чищення, рентген, кореневі канали, шапки, гумка хірургії, корінь стругання, підтяжки, фіксатори, мости, зубні протези, вініри і відбілювання зубів.

В цілому, якщо ви знаходитесь в необхідності негайного і гідного стоматологічної допомоги, за доступною ціною, я пропоную вам зважити свій вибір і ретельно розглянути питання про приєднання стоматологічного плану, який йде з набагато більше вигод і переваг.