стоматологічне страхування є грабіж

Страхові компанії продовжують заробляти масивні фіксувати прибуток, немає нічого поганого в тому, що це система вільного підприємництва на роботі, але люди вводять в оману і зірвав. Всі страхові не погано, насправді потрібно бути божевільним, щоб не мати багато форм страхування, але це, звичайно, не поширюється на стоматологічну страховку.

Домовласники страхування є те, що я вважав за краще б не платити, у нас уже близько 20 років і ніколи не подав позов, але що, якщо ваш будинок горить на землю? Давайте просто скажемо, що ваш будинок коштує $ 250000 і ваш домовласників страхування становить $ 2500 на рік. Якщо ви платите за 20 років і ніколи не стверджують, що ви були б на $ 50 000, але якщо ваш будинок знищений ви могли дозволити собі відновити без страховки?

Страхування є здебільшого покликані перешкодити вам від страждань катастрофічних втрат, і в нашому прикладі $ 50 000 ви витратили більше 20 років схожий на угоду, коли ваша страхова компанія будує свій новий будинок ні за що. Але не всі страхові створені рівними!

Стоматологічна страховка колосальна трата грошей. Якщо у вас є зубна страховка, ви, ймовірно, платять від $ 600 до $ 1000 на рік залежно від різних змінних, скільки людей у ​​вашій родині, вичитати і т.д. Так давайте говорити, що ви не використовуєте його всього за 3 роки. З щорічної премії в розмірі $ 800 ви б заплатили $ 2400 за цей час так само, як і страхування домовласників ви ніколи не подав позов, але в 4 роки ви потребуєте деяких основних стоматологічних робіт у розмірі $ 4000. Що відбувається зараз?

Ви, напевно, не побачите це на NBC Нічні Новини з Брайаном Уїльямсом але це мої друзі оббирають Америки. За 4 роки ви заплатили б $ 3200 в стоматологічній страхової премії, і ви можете очікувати, що ваша страхова компанія платити за рахунком, але ви помилилися. Більшість стоматологічних страхування продав сьогодні має максимальну вигоду в розмірі $ 1000 або $ 1500, так що вгадати, хто доведеться заплатити $ 2500 до $ 3000 з своєї кишені?

Це було б вам fleecee, вибачте, людина, який отримують в зірваними. Стоматологічна страховка не має майже ніякої цінності, тому багато страхові агенти відмовляються продавати його. Домовласники Страхування має значення, так що робить страхування автомобіля, і якщо ви все ще можете дозволити собі так само медичне страхування. Вони захистять вас від руйнівних фінансових втрат, але стоматологічну страховку не роблять цього взагалі.

Короткий урок історії, і я обіцяю, що буду краток. Ще в 60-х і 70-х років, коли зубна страховка стали звичайним явищем в більшості планів мав максимальну вигоду в розмірі $ 1000 або $ 1500 що те ж саме обмеження, яке більшість стоматологічних страхові поліси маємо сьогодні. Проблема в тому, що вартість, коли ви йдете до стоматолога майже потроїлася.

Ваша страхова компанія бере з вас багато більше за менші гроші, і вони підняли Вашої франшизи теж! Так чому ж так багато ще є стоматологічна страховка? Це хороше запитання. Може бути, це тому що люди знають, що вони повинні піклуватися про своїх зубах, але вони просто не знають, що робити. Тепер, коли ви знаєте, що стоматологічне страхування є грабіж, ви не повинні бути використані в своїх більше.