стоматологічне страхування – ви повинні отримати один

Не багато люди піклуються придбати стоматологічну страховку, тому що більшість медичного страхування вже охоплюють основні стоматологічні послуги, такі як регулярні чищення й наповнення, а також стоматологічні надзвичайних ситуацій, таких, як отримання його зуби збив у результаті нещасного випадку. Крім того, багато людей були б зрозуміло пріоритетність медичного страхування за стоматологічну страховку, тому що отримання хворим і отримання професійної медичної допомоги є потенційно більш дорогий і необхідність більш безпосередній, ніж отримувати і потребують стоматологічної допомоги. Порівняно, стоматологічні рахунки також більш керованою, ніж лікарняні рахунки, і малоймовірно, щоб відправити людину до банкрутства. Тим не менш, він не може заперечувати, що стоматологічна допомога може бути дорогим і для людей, які дуже стурбовані своїми зубами, отримати стоматологічну страховку є хорошим рішенням.

Вибираючи стоматологічну страховку

Деякі люди більш одержимі про свої зуби, ніж інші, враховуючи їхні зуби в якості активу у своїй професії, соціальної чи особистого життя. Якщо ви один такий чоловік, отримувати стоматологічну страховку дасть вам впевненість. Якщо у вас вже є стоматолог і бажаємо, щоб дотримуватися його або її, ви повинні піти зі страховою план, який буде охоплювати ваші стоматологічні витрати з існуючою стоматолога. Ви можете попросити стоматолога, якщо він або вона пов’язана з будь-якої страхової компанії. Якщо у вас немає переважного стоматолога в кущі ландо, ви повинні почати розвідку протягом одного і оцінити, скільки ви готові платити за страхової премії або щомісячного страхового покриття, і скільки покриття вам потрібно. Якщо у вас вже є медична страховка, ви можете попросити вашого постачальника послуг страхування, якщо ви можете додати стоматологічне обслуговування за зниженими розцінками.

Стоматологічне страхування

Основні стоматологічна страховка покриває рутинної перевірки, чищення і рентгенівських променів. Якщо у вас є спонсоровані роботодавцем медичного страхування, ці послуги, можливо, вже безкоштовно, який ви можете скористатися. Ця перевага є загальним для більшості спонсорованих компанією страхових полісів. Тільки вона може заощадити сотні доларів на рік на стоматологічні збори, залежно від того, скільки ваш стоматолог вартість послуг. Більшість стоматологічних страхування охоплює також кореневих каналів, пломби, коронки, і подібних процедур. Те, що це не правило, охоплюють лише косметичні процедури, такі як відбілювання, вініри, і ортодонтії. При використанні стоматологічну страховку, зверніть увагу, що є період очікування для покриття зубних витрати в порівнянні з основними процедурами. Залежно від вашої страхової компанії, період очікування може бути від 2 до 6 місяців, до року. Це зроблено для запобігання людей підписуватися на страхування тільки, поки вони не проблеми з зубами.

Хто повинен отримати стоматологічну страховку?

Стоматологічне страхування не для всіх, як це насправді не необхідність і не буде фінансовий сенс для всіх типів людей. Ви повинні отримати стоматологічну страховку, якщо ви очікуєте отримати часті стоматологічні роботи щороку. Залежно від суми покриття ви можете отримати, щомісячні премії ви повинні виплатити, а річні максимуми ви маєте право, отримати стоматологічну страховку може допомогти вам заощадити багато грошей на ваших зубів рахунку. Переконайтеся, що річний максимум ваш страховий поліс буде достатньо високою, щоб покрити всі зубної роботи вам потрібно, і в обмін ви платите тільки порівняно низькою щомісячних премій.