стоматологи знають багато про секс жінок lives_

Коли жінки думають про своє гормональному здоров’я, вони зазвичай розглядаються питання, пов’язані з менопаузою або щомісячні менструації, сексуального здоров’я або збільшення ваги. На практиці будь-який дисбаланс в гормонах можуть вплинути на благополуччя. Наприклад, жіноча сексуальність впливає на багато факторів, включаючи емоційні та фізичні проблеми. Жінки особливо відчувають лють цих дисбалансів до і після менопаузи і під час їх менструального циклу (більш відомий як страшний ПМС, передменструальний синдром Попередньо).

Але жінки часто вважають ще одним важливим фактором, що впливає на фізичне сексуальне настрій – захворювання ясен, також відомий як безсимптомним захворюванням. Це з’єднання рідко обговорюється, а перше, що може здатися дивним, але це стає ясніше, якщо врахувати, наука за, як все працює.

Фактом є те, що рот, багато що говорить про наше здоров’я в цілому. Коли гормони коливаються багатьох тканинах постраждалих, в тому числі наші тканини ясен. Десни можуть кровоточити, опухати, і стати трохи красно під час подій, пов’язаних з гормоном, як статеве дозрівання, менопауза і вагітність.

Коли гормони приходять в рівновагу, ясна не обов’язково автоматично відновить їх здоровий стан. Якщо хороша гігієна порожнини рота практикується, ваші ясна повернеться до нормального життя, якщо ні, то проблеми будуть погіршуватися. З хронічним запаленням гумка, ваші гормони і навіть ваша імунна система може бути порушена, в результаті чого хвиля проблем, які в кінцевому підсумку може поставити під загрозу безпеку здоров’я в цілому.

Червоні ясна, невелика кровотеча, і навіть незначні набряки, всі ознаки запалення, які йдуть разом із запаленням ясен. Більшість людей зазвичай ігнорують ознаки запалення, коли це відбувається в порожнині рота. Тому це, можливо, не дивно, що дослідження, опубліковане в Журналі пародонтології повідомив, що принаймні 23 відсотків жінок у віці від 30 до 54 і 44 відсотків жінок від 55 до 90, мають серйозні захворювання ясен. У широкій громадськості в цілому, Національного інституту стоматологічних та черепно-лицевих досліджень повідомили близько 80 відсотків дорослого населення тій чи іншій формі захворювання.

Можна подумати, що це дивно в наш час. Як могло так багато людей мають захворювання ясен? Але якщо вже на те пішло, більшість людей тільки відвідати стоматолога “, коли воно болить”. Якщо це ви, ви повинні свіжий погляд на здоров’я порожнини рота. Особливо це стосується, якщо ви насилу управління стресом або ваша сексуальне життя не так цікаво, як це було раніше.

Якщо ваша імунна система здорової Вам простіше протистояти стресам і ваші гормони і настрої залишатися збалансованим. Якщо ви бігли, або не в змозі впоратися зі стресом, не зацікавлені в сексі; зробити візит до стоматолога!

Багато людей страждають від зміни настрою і поганого здоров’я під час лікування лікарем загальної практики з наркотиками. Рот рідко розглядається як частина загальної картини. Справа в тому, що наркотики самі по собі не може допомогти, якщо хронічне запалення гумка не лікується.

Так, ми знаємо, іноді це може бути важко знайти стоматолога NHS готовий взяти вас, так що отримати владу стоматологічну страховку позаду вас. Отримати застраховані, піти в приват, і дивитися їх кинути свої двері відкритими.

Повірте, немає абсолютно ніяких виправдань, якщо ви не в змозі отримати регулярні огляди у стоматолога або ви не практикуєте будинку гігієни порожнини рота. Так що знайти стоматолога, ваш рот перевірили більш і насолоджуйтеся життям любові!