столичні філії в життя з інших фінансових областях

Коли 1942 підійшов до кінця компаній зі страхування життя в Сполучених Штатах і Домініон Канади постановив, $ 37 мільярдів у довіру для безпеки 70000000 страхувальників та їх сімей. Цей капітал, накопичений для задоволення майбутніх зобов’язань політики, являє собою могутню резервуар приватних фондів.

Інвестицій з цих сум безпечно і продуктивно було дуже центром інституту страхування життя. Розвиток інвестиційній програмі в найближчі три чверті століття становили основний фази, не тільки історії життя страхування, а й економічне зростання країни.

Особливий інтерес прикріплені до інвестиційної історії займаються страхуванням життя, тому що лідируючі позиції вона займала протягом багатьох років серед фінансових установ світу. Він був експертом в цілому по страхуванню життя, постійно виступає низької вартості страхування життя і нещодавно популяризували терміну страхування життя.

Це притаманне поведінку сучасних компаній зі страхування життя, що вони є хранителями великі скупчення капіталу. Це випливає з плану рівня премії роботи, яка є наріжним каменем бізнесу. У рамках цього плану премія стягується залишалася постійною протягом усього терміну політики, і був таким розрахунком, щоб це було більш ніж достатньо для задоволення смертності вартості в перші роки політику, забезпечуючи тим самим резерв, який, з процентних доходів, дозволили компаніям оплатити претензії пізні роки, коли премія буде менше, ніж вартість смертності.

Це також запобігає дешеве страхування життя та / або надміру доступною страхування життя, а також погані кредити на доступне страхування автомобіля від повного шкідництво компанії. Ці резерви, необхідні і регулюється законом, були проведені в інтересах страхувальників та гарантує, що контракти будуть виконані в повному обсязі, коли вони стали сплаті. Дохід, отриманий інвестування цих коштів є помітною сумою року в рік, і знизили вартість страхового поліса.

Тільки в 1942 американських компаній зі страхування життя також отримав більше $ 1 млрд у відсотки по інвестованих активів. Величезні суми були відображені зароблених преміальних виплат і дивідендів. Якщо річної премії за поліс страхування на випадок смерті за $ 1000 у віці 20 років, за умови відсутності процентного доходу, склала $ 24,02, відсотки на 2 ½ відсотка знизили премію до $ 15,02.

Ще більш яскравий зниження було очевидно для 20 Оплата життя політику, де відповідне зниження ставки страхових внесків на 1000 доларів були б від $ 61,01 до $ 27,03. Процентні доходи за цією формою політику таким чином, зменшити річний премії більш ніж на половину. У перші дні митрополита, Інвестиції обмежені кошти компанії був відносно незначним питанням. Президент Кнапп в Крім участі в інших деталях управління, знайшов достатньо часу, щоб зробити всі інвестиції.

Портфель, зрозуміло, був дуже обмежений за своїм характером. Це можна було б поліпшити, якщо він увійшов до більш докладно на різниці між цілому по страхуванню життя і термін страхування життя, перш ніж обговорювати ставки по страхуванню життя для обох типів. Кредити на нерухомість, забезпечених заставними були, безумовно, найважливіший клас інвестицій, що становить майже третину активів компанії в середині 1870-х років. Пан Кнапп особисто вивчили властивості і переговори з позичальниками, щоб забезпечити задовільну повернення інтересу.

Коли Особливо складна ситуація виникла, він прагнув консультації фахівців, будівельників або торговці нерухомістю, але остаточне рішення завжди було його власним. Оскільки обов’язки президента Кнапп тримав його зайнятим у місті, більшість додатків на кредити із заміської нерухомості були відхилені. Інший наслідком інвестицій в той час були США та муніципальні облігації. Велика кількість федеральних цінних паперів були видані під час Громадянської війни і запропонував привабливі відсоткові ставки, навіть вище, ніж на 7 відсотків.