столичної компанії зі страхування життя, впливають на рівень смертності

Це не дивно, що безліч послуг митрополит компанії зі страхування життя за умови, сприятливо позначилося на житті і здоров’ю застрахованої особи. Майже з самого початку смертності промислових страхувальників відображає ефективність добробуту кампанії. Смертність почала відступати швидше, для цих застрахованих, ніж для решти населення.

Показники смертності для промислових страхувальників на початку 1900-х було близько половини того, що вони були на момент початку зусиль. Серед дітей економія смертність була близько 75%. Звичайна дитина, народжена в цей час міг прожити на 16 років довше, ніж той, що народилися покоління тому. Ці драматичні цифри і людські цінності за ними привернула увагу всього світу.

Вони дали величезний стимуляції офіційним і добровільного медичного діяльність від імені всієї нації. Служби соціального забезпечення більш окупився за смерть відкладена, в багатьох будинках зробили щасливішими і в постійно зростаючої соціальної точки зору, яка вмотивована агент по страхуванню життя.

Кульмінаційним досягненням адміністрації в той час було завершення mutualization митрополита в 1915 році. На початку своєї діяльності фірма була організована в якості вихідного підприємство, як бізнес з метою отримання прибутку. Це було у відповідності з духом часу, який заохочується вкладання капіталу для розширення бізнесу.

Однак ніхто не міг передбачити, надзвичайний успіх організації, її швидке зростання числа страхувальників і в активах, і, як наслідок впливу своєї позиції. Це був надзвичайно пощастило, що Статут Товариства обмежений дивіденди акціонерам до 7% від своїх інвестицій. Хоча бізнес зіткнувся з мільярдами доларів, накопичують значні резерви і надлишки, акціонери були заборонені статутом від коли-небудь отримують більш $ 140 000 на рік на $ 2000000 на складі.

Проте, небезпека завжди присутня, що в деяких майбутній адміністрації, зусилля можуть бути спрямовані на отримання контролю над компанією шляхом купівлі пакет акцій більшості. Там може таким чином привести до дирекції та управління, які не будуть так завзято захищати інтереси страхувальників, що робить таку розкіш, як професійно доступні низької вартості страхування життя залишилися в минулому. Адміністрація зрозумів цю небезпеку гостро і пан Екер, який тоді був скарбником, була надана можливість вести переговори з mutualization акціонерів.

Слово має бути сказано для щедрим і терпимим ставленням Джозеф П. Кнапп, син колишнього президента, і одним з найбільш активних з ради директорів. Його готовність поворот в його великих холдингів акції за скромною цифри в $ 300 за акцію зробила рішення сприятливі для страхувальників швидко можна. Через платіжні всього $ 6000000, компанія раз і назавжди видалити будь-які перешкоди, які стояли на шляху повне володіння і контроль його страхувальників.

Таке фундаментальне передача була надія на адміністрацію протягом тривалого часу, а в завершенні цих делікатних переговорів, далекоглядним рішення адміністрації було продемонстровано. З тих пір ні одна людина не могла контролювати компанію зі страхування життя також кращі інтереси страхувальників, які склали його. Офіцери і співробітники були їх співробітники не тільки за формою, але по суті, і таким чином був досягнутий основний демократичний принцип притаманний взаємного страхування життя.

Президент у цей час помер в 1929 році, і його місце зайняв Фредерік H. Екер, ВООЗ, з 1883 року, був у свою чергу, офіс Boy, Клерк, керівник департаменту Бонда, контролер, скарбник, член Ради директорів, і віце-президента. Протягом 20 років він поділився з президентом обов’язки адміністрації. Як з інвестицій компанії, він керував фінансами Організації з конструктивним лініях, забезпечуючи стабільність і методів здорового бізнесу в галузі контролю над активами компанії.

Він досяг помітних позиції не тільки в страховому світі, але в цьому фінансів. Він став експертом в різноманітних проблем міської нерухомості, і особливо його складності в Нью-Йорку. Його порада була широко популярним провідних залізниць, і він був особливо конструктивної реорганізації у тих, хто у фінансові труднощі. У всіх цих операціях він захищає інтереси компанії, встановити її тим, що скидалося на успішне майбутнє.