стихійних лих та страхування Вашого автомобіля

Коли ви думаєте про страхування автомобіля, як правило, вважаються необхідними запобіжні заходи у випадку, якщо ви потрапили в автомобільну аварію, або якщо ваш автомобіль був вкрадений. Це, однак, не завжди причина, чому ви повинні були б мати страховий захист позаду вас. Іншим небезпечним фактором брати до уваги, є стихійним лихам.

Якщо ваша область постраждала від повені, можна знайти серйозний збиток, заподіяний вашого автомобіля. Якщо ваш двигун залито водою, це може призвести до його пошкодження і не підлягає ремонту знадобитися придбання і абсолютно новий двигун, автомобіль або навіть в цьому відношенні! Якщо повінь досить погано, вони можуть пошкодити інтер’єр Вашого автомобіля. Хто платитиме за вартість ремонту і очищення з інтер’єром вашого автомобіля? Він міг приземлитися, що коштувало багато грошей, і це буде дуже зручно мати ваш страхової компанії обробці платежів.

Якщо ви живете в районі, який схильний торнадо, ураганів, землетрусів, бажано, щоб ви покриваєте ваш автомобіль на випадок стихійних лих. Якщо один з цих стихійних лих досить погано, він може повністю зруйнувати ваш автомобіль в лічені секунди, без тебе не в змозі зробити нічого взагалі, щоб запобігти цьому! У багатьох країнах, де такого роду стихійні лиха є загальними, це незаконно, щоб їздити без страхування автомобілів. На жаль, це правило не доходить до того, щоб вказати, що природні лиха покриття повинні бути включені в політику. Багато людей можуть мати неприємний сюрприз, коли вони їх автомобіль пошкоджений в результаті стихійного лиха, але їх страховик не виплатить. Юридично, компанія страхування автомобіля буде повністю в свої законні права не доведеться платити, якщо природні лиха покриття не включаються до первісної політику. Є багато різних течії природних покриття катастрофи. Майже всі компанії страхування автомобіля буде мати природне розширення охоплення лиха, особливо в країнах, які схильні до більш руйнівних стихійних лих. Компіляція котирування на різні рівні охоплення доступні може допомогти вам визначити кращі на вибір відносно співвідношення ціни і якості та в недоступному для покриття.

Важливо, щоб покрити свій автомобіль на стихійні лиха, навіть якщо ви не живете в країні чи місті, який є схильним до урагани, повені, землетруси і торнадо. Пам’ятайте, що простий бурі граду може викликати непривабливі пошкодження автомобіля, які повинні бути відновлені. Раптова повінь може вразити будь-якого міста в будь-який момент, і краще знаю, що ви повинні бути покриті небудь трапиться. Існує трохи сірої області про машину пошкоджень, викликаних ударами тварин. Деякі компанії автострахування буде класифікувати це як стихійне лихо, в той час як інші будуть просто прибити його вниз, щоб бути нормальним зіткнення. Якщо ви живете і подорожувати по дорогах, які сумно відомі за їх незаконне ввезення диких тварин, це краще уточнити з вашою страховою компанією, чи будете Ви бути покриті для такого роду зіткнення чи ні. Якщо ви потрапили дуже великих тварин на високій швидкості, це може пошкодити ваш автомобіль не підлягає ремонту. Стихійні лиха і тварин, які перетинають дорогу-то, що у вас немає абсолютно ніякого контролю. Ви можете, однак, мати контроль над своєю фінансовою ситуації має щось подібне трапиться з вами.