стерлінга не падає по відношенню до євро і долара “нічого конкретного Великобританії”, говорить валютний стратег-аналітик

На Жерар Associates Ltd ми продовжуємо наш щоденно дивитися на фактори, що впливають на ринки і валюти, що дозволяє деяке розуміння умов, що впливають на валютний курс.
Грошові кошти та дохід від термінів Пенсійний Великобританії або QROPS (відбірковий визнали зарубіжної пенсійний план) слід розглядати з максимальної пенсії, QROPS і доходи від інвестицій прийняті.
Інвестиційний волатильності ринку та обмін валют залишається проблемою. Глобальної економіки є нестійкими і безпрецедентним в історії. Валюти як і раніше стосуються росіяни з Великобританії пенсій, QROPS і тепер QNUPS (Відбірний недержавну пенсію Великобританії схеми).

Стерлінг впав по відношенню до євро в п’ятницю, як очікування пакету допомоги буде agreedfor Ірландії сприяло зміцненню єдиної валюти. План буде введений в дію, щоб допомогти thecountry впоратися з поточною ситуацією їх банківській системі, і ми повинні heardetails пакету на цьому тижні. Деякі очікує, попереджали, що, можливо, не рятувальні beenough для запобігання поширення кризи на єдину валюту.

Фунт також впав по відношенню до долара після того, як Китай підвищив вимоги до банківських резервів, вплинувши на акції та ризиковані валюти, що стосується виріс, що жорсткість політики буде dampenChinese зростання.
“Там немає нічого конкретного Великобританії. Стерлінг вигоду з євро від increasedlikelihood з пакету фінансової допомоги Ірландії, але ми бачимо мало ентузіазму буття lostand тепер ходу Китай є основною рушійною силою”, сказав валютний стратег atBNP Paribas.
По відношенню до долара, фунт стерлінгів знизився на 0,5% до $ 1,5966, що значно нижче високою для theday в $ 1,6095.

На думку аналітиків, він може бути значним, що стерлінг завершив тиждень нижче $ 1,60, що робить itdifficult для валюти, узагальнюючі недавню відскік від мінімуму $ 1,5840 досягла earlierthis тижня, її найслабше з кінця жовтня.
“Існує деяка позиціонування розмотування, яка обтяжує на фунт стерлінгів”, сказав валютний стратег-аналітик Lloyds TSB. “Ми могли бачити деякі хвилювання прямуючи в тиждень theU.S. Подяки і якщо рішення Ірландії ставиться на місце, то наступного тижня wecould побачити євро і фунта відмов.”
По відношенню до долара, технічні аналітики стерлінгів було підтримано близько $ 1.58region, враховуючи його 55-денний ковзної середньої лежав близько $ 1,5825 у п’ятницю, в той час як 50% відкату від ралі фунта у вересні-листопаді приїхали приблизно в $ 1,58.

Паунд бачив деяку підтримку з боку Банку Англії Пол Такер політик saidcentral які банки не повинні розбавляти свою прихильність стабільності цін, хоча це було недовгим з фокус ринку в іншому місці.
Стерлінг доступні, починаючи з хвилини середовищі від Банку England’slatest політики наради запропонували поліпшення економічних даних і наполегливо високої inflationwould тримати кількісного пом’якшення з порядку денного на даний момент, і багато інвесторів не бачать expectingto пропозицією її до кінця цього року.
Було також допомогли у четвер дані, що свідчать про відновлення у Великобританії роздрібної продажу після twomonths знижень, хоча державних запозичень досяг чергового рекордно високого рівня.

Жерар Associates Ltd радить російські і людей, вважаючи, що проживають за кордоном на технічних і валютні опції для пенсій, QROPS, QNUPS та інвестиції в чіткій формі, що дозволить всім клієнтам зробити усвідомлений вибір. Наш сервіс включає пенсії, включаючи QROPS і QNUPS та інвестиції в чіткій формі, що дозволить всім клієнтам зробити усвідомлений вибір.
Це впевненість і безпеку FSA Великобританії уповноважених і регулюється поради – необхідно для вашої безпеки.