стежити за Вашим здоров’ям, перш ніж страхування життя

Коли ви берете на можливість застрахувати своє життя, вам доведеться пройти ретельне медичне обстеження. Основною причиною для страхових компаній вимагають ретельного медичного обстеження від своїх клієнтів, щоб визначити, скільки стягувати за свої послуги. Якщо у вас є високий ризик смерті на більш ранній стадії, то компанія буде стягувати вищу премію, щоб зібрати більше грошей за послугу, поки ви ще навколо. Якщо ризик невеликий вони поставлять меншу премію, тому що ви будете вважатися більш низький ризик, що, ймовірно, не вимагає виплати з нагоди втрати годувальника найближчим часом.

Страхові компанії використовують два основних фактори для визначення того, як цілком ймовірно, що їх клієнт перестане існувати: довговічність графіки та медичне обстеження (в тому числі історії, а).

Довголіття діаграми являють собою статистичну інтерпретацію смертності в різних демографічних груп. Іншими словами, за допомогою цих карток страхова компанія має можливість дізнатися, як цілком ймовірно, що людина помре на певному етапі життя і в певному регіоні. Це дуже важливо для визначення того, скільки ризику людина, коли вони приходять в офіс страхової компанії. Наприклад, тривалість життя графіку видно, що людина 50 років набагато ймовірно кончиною, ніж жінка того самого віку і проживають у тому ж районі. Беручи це до уваги, то страхова компанія буде стягувати людина з більшою швидкістю, ніж жінки, тому що чим вище ризик, тим вище премія, сплачена. Ось чому літні люди завжди мають більш високі ставки страхування життя, ніж діти, тому що вони представляють більш високий ризик для компанії.

Медичне обстеження і медичну історію дати більш персоналізованої і поглиблене розуміння ризику потенційного клієнта в компанію. У більшості випадків експертизи та обстеження безпосередньо в офісі або у вас вдома, якщо ваше життя страхова компанія не наполягає на більш ретельне вивчення кожної конкретної системи або стану. Нижче наведені найбільш поширені речі, які ви буде поставлено питання про при отриманні вашого Котирування по страхуванню життя:

1. Особиста історія хвороби
2. Сімейної історії хвороби
3. Зверніться до основного лікаря інформації
4. Фактори способу життя (пияцтво, паління, токсикоманія)
5. Сума страхового покриття ви хочете отримати

Наступні процедури дуже поширені для медичного іспиту, що належать вашої страхової компанії:

1. Вимірювання зросту і ваги
2. Кров’яний тиск і вимірювання пульсу
3. Крові і кровоносних судин умова (ліпіди, глюкоза, гормони, віруси)
4. аналіз сечі

Після проходження медичного огляду страхова компанія буде аналізувати результати і встановити відповідну премію залежно від стану вашого здоров’я. Іноді це займає до декількох місяців, щоб проаналізувати цю інформацію. У випадку, якщо ви відчуваєте, що щось не так або компанія відмовилася вас, це краще запитати страхування відправити вам копію свого остаточного висновку, щоб ви і ваш лікар. Це може бути дуже важливо, особливо якщо ви хочете отримати дешеве страхування здоров’я від іншої компанії.