створення програмування проектів, заснованих на потребах клієнтів

Практично за кожним ІТ-проектів є бізнес-вимоги, – але як ви переконаєтеся, що кінцевий продукт дійсно відповідає, що бізнес потрібно?

Це просто для системних інтеграторів, програмістів або програмістів, щоб сидіти у засіданні та слухати те, що їхні клієнти говорять, що вони потребують системи робити. Але часто, що вони просять, і що ви думаєте, вони мають на увазі різні речі. І коли ваші рішення промахується, немає нікого, хто б звинувачувати, крім нас, залишивши нам широко відкриті для помилки і пропуски позову.

З будь-який проект за участю програмування або системної інтеграції, E & O позови завжди ризик. Є багато можливостей для професійної відповідальності при проектуванні, програмуванні та реалізації цих проектів. Наприклад, якщо є помилка в мережі досяжності, критично важливих додатків, час роботи, системна інтеграція, масштабованості та продуктивності мережі, є можливість для ваших клієнтів, щоб стверджувати, що ви не зробили те, що вони просили вас.

Якщо ця вимога зростає до позову, ви можете бути в для багатьох турбот і витрат, особливо якщо ви не маєте право страхування професійної відповідальності для системних інтеграторів та програмістів. І навіть якщо ви не подали до суду, ви хочете отримати роботу правильно з першого разу, щоб уникнути дорогих замовлень повторної роботи і зміни.

ефективне управління проектом хороше управління ризиками

Так, як системний інтегратор або комп’ютер / програміст перевести бізнес клієнта потрібно в рішення, яке вирішує проблеми клієнта? Це все зводиться до управління проектами. Компанії з поганим управлінням проекту набагато більше шансів мати професійні претензії відповідальності порівняно з формальними процесів управління проектами на місці. Іншими словами, гарного управління проектом одно хороше управління ризиками.

За даними управління проектами експерта Карла Wiegers, що визначають бачення проекту і сфери є одним з найважливіших перших кроків в управлінні проектами. Для кожного проекту, ви повинні чітко визначити:

• бізнес-вимог. Вони забезпечують основу і посилання для всіх детальної розробки вимог. Системні інтегратори та комп’ютерних / програмісти можуть зібрати бізнес-вимог від замовника або вищого керівництва розвитком організації, виконавчого спонсора, проект з багатою фантазією, управління продуктами, відділ маркетингу, або інші, які мають чітке уявлення, чому проект здійснюється і цінність, яку він представлятиме в бізнесі і клієнтах.

• Бачення рішення. Створення довгострокового бачення для системи, яка буде побудована для вирішення бізнес-завдань. Це бачення забезпечить контекст для прийняття рішень протягом усього життєвого циклу розробки продукту, і не повинно включати в себе детальні функціональні вимоги або інформації планування проекту.

• можливості та обмеження. Визначення концепції і діапазон пропонованого рішення, а також те, що не будуть включені в продукт. Уточнення сфери та обмеження допомагає встановити реалістичні очікування багатьох зацікавлених сторін. Вона також забезпечує опорний кадр, проти якого пропонований особливості та вимоги зміни можуть бути оцінені.

• бізнес-контексті. Підіб’ємо деякі ділові питання навколо проекту, в тому числі профілі основних категорій клієнтів, припущення, які увійшли в концепцію проекту, і управління пріоритетами для проекту.

10 вимог, щоб уникнути пастки

Wiegers також зазначає, що успішні проекти програмного забезпечення будуються на фундаменті добре розумів вимог. Тим не менш, багато системні інтегратори та програмне забезпечення / програмісти потрапляють у пастки, які заважають їм ефективно збору, документування або управління їх вимогам. Деякі симптоми вказують, що ви могли б попастися в “вимога пастки”:

• незнання про те, що вимога

• недостатнє залучення клієнтів

• Нечіткі і двозначні вимоги

• Un-пріоритетні вимоги

• Будівля функціональності ніхто не використовує

• Аналіз параліч

• Сфера повзучості

• Неадекватне зміна вимог до технологічного процесу

• Недостатній аналіз впливу зміни

• Неадекватні вимоги до версії управління

говорити мовою ваших клієнтів

Як ви розвиваєте своє бачення і рамки документа, важливо переконатися, що ви і ваш клієнт говоримо на одній мові. Для зниження професійної відповідальності, системних інтеграторів, програмістів і програмістів повинні мати на увазі, що вони знають технологію навиворіт – але їх клієнти зазвичай не роблять. Якщо ваші документи проекту занадто технічним, ваш клієнт може залишитися припустити, що вони будуть виконувати свої бізнес-потреби, коли насправді ви можете бути бездарно.

Коли це станеться, ви можете бути кілька місяців в проект, перш ніж проблема стає ясно, і ось, коли ви побачите «Сфера повзучості.” Раптом, зустрічаючи потреби клієнта збирається зайняти більше часу і коштувати більше, ніж було обумовлено. Це шлях до катастрофи, оскільки на даний момент, деякі клієнти перестануть платити і найняти адвоката.

Шляхом чіткого визначення бачення проекту і сфери, і звертаючи особливу увагу на вимоги до проекту, ви можете створити проект пропозицій, які будуть виконувати потреби бізнесу, зниження витрат міститься, і зменшити ризик, що ви будете в кінцевому підсумку стикаються E & O позов вниз лінії. Пам’ятайте: для програмного забезпечення та програмістів, а також системних інтеграторів, професійної відповідальності та управління ризиками йдуть рука об руку з хорошим управління проектами.