стверджуючи, що від вашого короткострокового страховика

Так немислиме сталося, і ви повинні вимагати від вашої страхової компанії. Це часто нервовим час для всіх. Якщо ви ще не читали ваш страховий поліс на деякий час, ви можете бути впевнені, що перевищення ви повинні будете заплатити. Ви також можете знехтували, щоб оновити страховий поліс і страх, що ви могли б бути застрахований в недостатній мірі. Все це вагомі підстави для занепокоєння, коли ви приходить час, щоб вимагати. Крім того, маючи стурбовані тим, що ваші претензії можуть бути відхилені особливо актуально у зв’язку з страховим компаніям бути більш побоюватися шахрайських претензій в результаті нинішньої економічної кризи. Незалежно від того, що ви маєте право на справедливе поводження, коли ви стверджуєте, і поки ваші претензії правдива і ви адекватного охоплення, ви не повинні зіткнутися з якими-небудь проблемами.

Запаси є одним з найбільш важливих аспектів і клопітно при зверненні за ваш будинок страховий поліс зміст. Ви повинні спробувати і зберігати всі квитанції за цінні предмети у вашому домі. Претензії часто доводиться супроводжувати документ, що підтверджує покупку, як надходження від продажів, особливо для цінних речей. Це не завжди можливо, хоча. Наприклад, ювелірні вироби часто дається як дар, і таким чином, ви не буде мати при собі квитанцію. У таких випадках, під присягою або фотографічні докази існування і значення елемента або елементів у питанні буде достатньо.

Перш за все, це має першорядне значення, що ви залишатися чесним і лаконічним про те, що трапилося. Не намагайтеся передбачати те, що претензії оцінювача думаєте. Пам’ятайте, що страхові компанії будуть перевіряти заяви ви робите на форму претензії проти поліції заяв та обліку, а також швидкої та телефонні записи журналів. Все це дуже реальні докази, які можуть бути досліджені при подачі позову.

Переконайтеся, що ви претендувати тільки за те, що був вкрадений, втрачений або пошкоджений на правильну величину заміни. Через люди часто стверджують, що предмети, які вони ніколи не володів в першу чергу були вкрадені під час пограбування або з їх транспортних засобів, страховиків розслідувати заяви ретельно і часто ловлю людей подання неправдивих тверджень. Страхові компанії займають дуже жорстку позицію з цих питань і бути спійманим поставляється з важким покаранням і навіть у в’язниці. Крім того, вона буде у ваших власних інтересах, щоб ніколи не роздувати значення конкретного об’єкта.

Нарешті, якщо ви були чесним і правдивим у вашій претензії і ваша страхова компанія вибирає не виплачувати за вашою заявою, Є шляхи відкриті для вас. Найчастіше ці відмови у виплаті може бути через незначних розбіжностей у претензії або якась інша помилка. Як правило, ці питання можуть бути вирішені в дружньому зі страхової компанії в питанні, але якщо це не так, то існують юридичні наявні канали для вас також. Звернення страхової омбудсмен є кращим регресу вони будуть мати справу зі страховою компанією від Вашого імені. Якщо омбудсмен вирішує, що страхова компанія не в тому, що вони змусять їх прийняти ваші претензії.