стає всі рухомі страховка від переселення компанії право вибору

Переїзд в іншу країну не просте завдання для виконання, і багато людей і сімей найняти міжнародного переміщення компаній впоратися з цим для них. Після укладення договорів з ними і заплатити депозит для ваших зарубіжних хід – ви закінчите, чи не так? Зробити вашу належної обачності і перевірити, які варіанти пропонує в якості рушія на міжнародний переїзд страхування.

Чому ви повинні турбуватися про оплату додаткових для міжнародних рухомих страхування? Хіба це не транспортна компанія повністю відповідає за безпеку ваших товарів для дому і інші особисті речі? Ну, це залежить. Є випадки, коли ви можете втратити всі свої речі в перевізному процесі і міжнародний двигун не буде зобов’язаний відшкодувати вам ні за що.

• Більшість світових постачальників переселення нести страховий захист вантажів вони перевозять. Це покриття, проте, дуже обмежений і не відображає повну вартість вашого вантажу. У США вантажників зазвичай покривають $ 0,60 за фунт в статті. Це означає, що якщо ваш картину Пікассо, що вага 10 фунтів буде пошкоджений під час перевезення ви збираєтеся отримати цілу $ 6 за це! Крім того, ви не знаєте, умови, які міжнародні переїзди компанія має у своєму страховому полісі. Я бачив політики (особливо ті, які випущені андеррайтерів UK), де аудіо обладнання, встановлене в автомобілі, виключається з покриття. Це означає, що будь-який бажаючий може видалити стерео динаміками і від вашого автомобіля під час його транспортування, і страхова компанія вашого двигуна не доведеться за це платити.

• Міжнародний переселення передбачає перевезення вашого майна через океан або повітря. У цей час правил міжнародних конвенцій буде регулювати фінансову відповідальність перевізника Ваших вантажів. Наприклад, оператори океанського судна є їх відповідальність обмежується тільки $ 500 за пакет (і “пакет” може бути дуже широке визначення). Ваш контейнер може бути змита під час поганої погоди, або отримати приблизно обробляються працівників порту. Контейнер може бути розбитий в порт або проведення складу – і це було б дуже важко довести нікому, хто саме відповідає за втрати чи пошкодження. Будь міжнародний хід переселення потребує послуг багатьох різних постачальників. Так що якщо у вас є ящик з посудом вкрадений або пошкоджений, і ви отримаєте $ 500 за це – ви могли б бути в порядку. Але, припустимо, ви вантажили ваш новий мотоцикл Honda і це пішло або повністю зруйновані. Він все одно буде розглядатися як “одному пакеті”, і ви отримаєте ті ж $ 500 за це. Це реальність міжнародного судноплавства, люди …

• Таким чином, витратити якийсь час і досліджувати ваші альтернативи для захисту ваших активів з міжнародними рухомої страхування. Ваша транспортної компанії можуть або не можуть запропонувати покриття, яке забезпечить повну відновну вартість для вашого вантажу. Ви не зобов’язані використовувати свої політики і покупка страхового свідоцтва від них. Є багато незалежних фахівців рухомих страхування, що забезпечують надійне покриття за вигідними цінами. Перевірте, які Shipping-Insurance.com може запропонувати. Вони можуть запропонувати все покриття ризику для вашого домашнього вжитку, образотворчого мистецтва, автомобілі, мотоцикли і навіть човни. Тарифи дуже прийнятно, і вони відомі пропонуючи знижки, якщо загальна вартість вашого вантажу складає більше $ 50 000.