стати оборонної автомобіліста і набувають економія на автострахування

Думаючи про іншої стратегії, щоб скоротити ваші автомобільні страхові поліси витрати? На додаток до установки протиугінних пристроїв і зберігання ваших подорожей запису чисті, ще один спосіб скорочення ціни на автомобіль або вантажівку страхування, вступивши в дуже оборонний подорожі курсу.
Більшість страхових полісів провайдери надають своїм споживачам 10% низька вартість на їх план Автострахування, якщо вони вимагають оборонних подорожують класом.
Вулиця люті становить майже третину аварій вулиці. Страхове покриття компаній знаю, що це так насправді це хороша перевага для них, якщо їх клієнти отримують уроки з водіння.
ключі до безпечного водіння
Щоб уникнути нещасних випадків, що тягне за погану запис подорожі та перебування страхового відшкодування, він може бути мудрим, щоб знати, як ви можете бути в повній цілості навколо дороги, коли ви можете бути за кермом. Ось кілька ноу-хау знаходиться на оборонних генерації.
Безпека перш за все
Найперше, що вам потрібно зробити, щоб запобігти нещасним випадкам при генерації полягає у використанні ремінь безпеки і переконайтеся, які ви блокуєте вашого автомобіля або вантажівки. Таким чином, ви не були б викинуті з ваших відповідних транспортних засобів, якщо коли-небудь ви зіткнутися з іншим автомобілем.
Залишатися зосередженими
Неуважний генеруючих є одним з чимало причин драйверів зустріти нещасних випадків. Сконцентруйтеся на водінні автомобіля, коли вам трапиться бути за кермом. Запобігти відповідаючи на ваш мобільний телефон або відправлення текстових повідомлень, як багато, як це можливо. Хоча гучного пристрої стали пропоновані для вашого телефону, він як і раніше не рекомендується купувати на виклик при водінні автомобіля, як вашу увагу розділене між шосе і конкретній людині, що ви адресації.
Бути напоготові і пам’ятати про вашій області
Майте на думки, що ви не тільки конкретна людина по вулиці. Ви не розумієте, як інші чоловіки і жінки їздити так що це дійсно важливо, що ви просто усвідомлюєте своє оточення. Заповідник безризиковою відстань між вашим автомобілем, а також в автомобільній вході вас. Намагайтеся дотримуватися 2 до 4 Друге правило для запобігання збоїв в автомобіль перед вами в той час як його з синього натискає на педаль гальма. У всі часи перевірити задньої і бічних дзеркал.
Будьте терплячі
Агресивних водіїв в кінцевому підсумку в результаті нещасних випадків частіше, ніж додаткові тих, хто такими не є. Не поспішайте і слідувати правилам дорожнього руху весь час. Коли водій не дотримується принципів проспект, нехай буде. Ви не повинні турбувати себе і наслідувати цим драйвером. Зазвичай ви повинні стежити самі. Ви не будете мати можливість контролювати гнів іншого водія, але можна контролювати ваше. Брати і давати це ключ до захищеної операційної.
Застосування в дуже Безпечне водіння автомобіля курсу
Залежно від географічного положення, більшу частину свого часу, ви будете зобов’язані вимагають оборонних вилучення уроків перш, ніж Ви можете отримати ліцензію. Ви б також необхідно зареєструвати в оборонних курс робоча вам дають квиток пов’язано з тим, що ви не слідували подорожі керівних принципів.
Ви можете знайти кілька методів для зарахування в межах безпечного водіння автомобіля класу. Ви можете відправитися в DMV вашої держави і запитай їх графіки курсу або ви зможете придбати ці класи в мережі. Коли ви завершили з цієї конкретної програмі, повідомте про це постачальника страхових полісів так фірма може використовувати право низька вартість на ваш план страхування автомобіля.
Якщо ви опинилися отримувати в цей тип, щоб позбутися від генерації квитка або тому що це дійсно, звичайно, одна з те, що необхідно для отримання водійських прав, збереження в думки, що профілактичні кермом автомобіля програма може бути дуже корисним для вас у довгостроковій перспективі. Не могли б ви просто знати, як правильно рухатися і діяти в той час як за кермом, але ви також отримаєте знижку у вашому авто страхування. Кожен з цих має бути достатньо, щоб переконати вас вибрати операційну оборонних курс.