старості і навички водіння

Це одна з тих сумних фактів життя, що старіння є неминучим. Будучи до цього філософськи – це трапиться так що ви могли б також відзначити це. Питання в тому, як суспільство повинні святкувати старіння. Люди, які покладаються на водіння, щоб отримати їх навколо під час роботи, як і раніше потребують їх транспортних засобах, коли вони виходять на пенсію. Подивимося правді в очі. У більшості міст США і міст, мало людей йде. Всі диски. П’ятдесят років тому, не так багато літніх їздили навколо, тому що тривалість життя була набагато нижче, ніж вона є сьогодні. Тепер більше людей власні автомобілі і, з великою кількістю часу для відпочинку і поліпшення здоров’я, вийти і про на дорогах. Це створює цікаву дилему для держав. Давайте Массачусетс в якості прикладу. Ще в 1977 році законодавчий вирішив надати літнім нагорода для живих так довго. Незалежно від їх водійські документи, всі у віці старше 65 дали 25% знижку на страхові внески. Це сприяло автомобільної культури. Літніх вважалися безпечними водіями, так це було в порядку, щоб дозволити їм їздити, а не ходити. Ціна вкладка була підхоплена всіма іншими водіями. Вартість знижка була поширена по всій премії для всіх інших груп застрахованих.

Так як же це вийшло? Вся статистика з 1977 по сьогоднішній день довести вихідне припущення. Водії у віці від 65 до 74 мають менше аварій, ніж будь-яка інша група на дорозі. Це пов’язано з трьома факторами: вони, як правило, щоб залучити більше повільно, у них більше досвіду, ніж всі інші, і вони, як правило, їздити не в години пік, коли небезпека менше. Таким чином, ця група заслуговує знижкою. Чи повинна вона бути 25% не в цьому справа. Існує значна соціальна допомога у продовженні заохочення мобільності серед літніх людей. Вони виходять і витрачати гроші в громаді. Вони залишатися у формі і здоровим і менше навантаження на медичні послуги. Але водії у віці 75 років і старше втрачають свій край. Тіла сповільнюється. Рефлекси і зір не те, що вони були. Їхні претензії запис знаходиться на другому місці у віковій групі до 25. Це викликало суперечки про те, знижка повинна бути видалена для старих драйверів.

Через США, питання можна сформулювати просто. Чи повинні бути регулярне тестування навичок водія? Що ще більш важливо, повинні бути встановлені премії залежно від якості водіння? Існує технологія встановлювати контроль і реєстрацію транспортних засобів у системі кожного. Люди будь-якого віку може бути запропоновано пройти тести зору, рефлекси і когнітивні навички в якості умови збереження їх ліцензії. Ми могли б нагородити всіх безпечними водіями зі знижками, збільшення премій за поганих водіїв і прийняти небезпечними водіями від дороги. Або це вторгнення в приватне життя занадто далеко? Що важливіше? Те, що люди повинні оцінюватися як особистості, коли мова заходить про їх авто страхування, або, що конфіденційність кожного захищена і всі безпечними водіями субсидувати погані водії? Массачусетс обговорює повномасштабне тестування програми для літніх людей старше 75 років і скорочення дисконту до інших. У той час, коли сімейні бюджети перебувають під тиском, ми дійсно хочемо, зростає премії автострахування для літніх людей на фіксований пенсійний?