старий автомобіль етикетки економії палива введена

Коли мова заходить про покупку нового автомобіля є багато речей, які повинні бути розглянуті до остаточної покупки вирішується на. Як правило, бюджет повинен бути встановлений і перелік повинні бути складені функції, які допоможуть вам вибрати. Тим не менше, коли ви доберетеся до гаража пам’ятаючи все, що потрібно, щоб запитати про новий автомобіль може бути складно, особливо якщо відволікатися на зовнішній вигляд і з останніх моделей на дисплеї. Ви не можете завжди думаю про споживання палива з плином часу або як екологічно безпечного транспортного засобу, але ці речі будуть впливати на ваші фінанси протягом усього життя автомобіля.

Для забезпечення споживачів необхідної їм інформації, щоб зробити правильний вибір автомобіля етикетки палива були введені для нових автомобілів ще в 2005 році і були особливістю нових автосалонах досі. Вони детально інформацію про передбачувані поточних витрат новий автомобіль, середня витрата палива, а також його екологічні показники. Етикетки легко кольором і вирішили надати легко засвоюваній інформації для будь-якого потенційного покупця. Розширення схеми включити старих автомобілів був запропонований як добровільної ініціативи в серпні 2009 року.

Дизайн автомобіля Низький партнерства Вуглець (LowCVP) і за підтримки уряду та інших груп автомобільної промисловості, впровадження етикетки економії палива старих автомобілів вже реалізована на велику кількість дилерів по всій країні. Вживані автомобілі дилери, які беруть участь у схемі може вирішити, просто маркувати автомобілі, які вони продають, які у віці до двох років, або вони можуть застосовувати мітки для всіх автомобілів, які були виготовлені з 2001 року. На уживані автомобілі мітки будуть дуже схожі на тих, які на нових транспортних засобах. Там буде інформація про марку і модель автомобіля, а також це викиди CO2, MPG і наближення витрата палива більше 12000 миль.

Мітки будуть створені VCA яка є агентством Міністерства транспорту. Автодилери просто необхідно запросити мітку для відповідних автомобілів на своєму майданчику, а потім роздрукувати їх через інтернет-зв’язок. Ця система гарантує, що вся інформація є стандартизованою одним центральним тілом і зробити його легким процесом для дилерів, щоб керувати. В даний час приватні продажу не включені в схему. Для багатьох людей ця схема забезпечить їх інформацією, на якій засновують свої рішення покупки автомобіля.

В даний час це не тільки початкові фінансові витрати, щоб придбати автомобіль, що водії повинні розглянути, а й витрати, пов’язані з експлуатації та обслуговування автомобіля, а також страхування автомобіля і розпад послуг. Поточні опитування громадської думки показують, що підтримка ініціативи позитивно, і багато автомобілістів, заявивши, що в минулому вони не отримали достатньо інформації про витрату палива автомобіля. ККД по паливу також отримала високі оцінки як фактор, який вплине на майбутні покупки автомобіля так що розширення цих міток з старих автомобілів повинні надавати інформацію, що автомобілісти вимагають.