стан ринку страхування професійної відповідальності для дизайнерських фірм

Загальна тема виникла з ринку під час недавньої поїздки я зробив у Лондон, щоб зустрітися з кількома страховиками, які спеціалізуються на страхування професійної відповідальності для дизайнерських фірм.

Більшість архітекторів і багатьма фірмами були багато в чому залежать від поточної рецесії. Багато архітекторів бачили дохід зменшується в 15% до 25% і дизайнерських фірм прив’язана до ринку житла бачили навіть подальше скорочення доходів. Як такі, ці фірми в надії побачити паралельним скороченням у своїй професійній відповідальності страхових премій на час відновлення.

У той час як андеррайтери у страхових компаніях з розумінням ставимося до цієї ситуації, економіка зашкодить їм також. Є ряд факторів, які штовхають страхових компаній з підвищення ставок.

В якості андеррайтерів пояснив, більшість страхових компаній не були прибутковими в 2008 році. Після декількох років зниження ставок (м’які умови ринку з 2004 року), збитків і витрат від професійної відповідальності страхових випадків у даний час приблизно дорівнює страхові внески збираються. Більшість страхових компаній націлювати свої комбінований коефіцієнт андеррайтингу близько 94% (плюс коригування на збитки витрати плюс витрати андеррайтингу / нетто-премій). Вони сподіваються скласти близько 6% від страхової діяльності і ще 6% або близько того на інвестиційний дохід від премій відбудеться до втрати оплачуються. Торік, більшість страхових компаній був комбінований коефіцієнт на 99% – 103%. Зокрема, в галузі страхування професійної відповідальності, збільшилося втрати були викликані незначне збільшення як частоти, так і тяжкості претензій.

Для з’єднання цих втрат 2008 сезон ураганів була третьою найдорожчою в історії, поступившись тільки 2004 і 2005 року, з більш ніж $ 41 млрд в якості відшкодування збитку. Ураган Айк (збитки в розмірі $ 32 млрд.) і Густав (збитки у розмірі $ 8,5 млрд) були швидко забуті пресі, але Айк був третім найбільш руйнівним ураганом, коли-небудь берег в Сполучених Штатах за Ендрюс (1992) і Катріна (2005).

Що ще гірше, багато страхових компаній США, заробляли інвестиційний дохід у минулому році і в деяких випадках зазнав значних втрат. Фондовий ринок значно скоротився, а процентні ставки впали до історичного мінімуму в той час як рівні дефолтів за облігаціями з іпотечним покриттям збільшилася.

Втрати запасів і темпів зв’язок замовчуванням вплив британської страхових компаній в меншій мірі, ніж американські компанії, тому що британські правил страхування вимагають страхові компанії Великобританії, щоб залишитися в основному інвестовані в державні облігації.

Андеррайтери висловлено ряд думок про свої очікування на майбутній рік. Більшість страховиків зазначив, що претензії, які будуть представлені в цьому році, ймовірно, будуть про виконану роботу в минулому році, коли обсяг діяльності була набагато вище. Вимоги до дизайн-проекти як правило, відбуваються в кінці будівництва або протягом декількох років після цього. Так що навіть якщо доходи фірми впали, це не означає, що їх претензії впливу знижується.

Інша заклопотаність, виражену андеррайтерів, що економічний важкі часи, як правило, виробляють більше претензій. Багато розробники стають роздавлений відсутність попиту на житло і офісні проекти простору. Розробники часто прагнуть будь-якими можливими способами, щоб допомогти компенсувати свої втрати і претензій до професійних дизайнерів, ймовірно, зросте в результаті.

Всі ці фактори вказують на більш високі тарифи на страхування професійної відповідальності на наступний рік. Однак, компенсуючи це тим, що там, здається, багато капіталомісткість в загальному страховому ринку. Страховий бізнес не працює логічно і навіть думав андеррайтером можуть бути стурбовані прийняття ризиків, що, в кінцевому рахунку призвести до втрати андеррайтингу, важко підвищувати ставки, коли інші компанії готові написати ризиків за поточними ставками. Коли існує достатній потенціал столиці, андеррайтери повинні ретельно оцінювати співвідношення шансів втратити рахунки, з досягненням вищими ставками.

Типова стратегія для андеррайтерів в цих ринкових умовах є прагнення зберегти свою хорошу клієнтську базу і підвищити ставки по фірмах, у яких є щось менше, ніж бездоганна історія претензій. Андеррайтери часто перевірити ставка збільшується на їх рахунку бази, але полегшить, якщо це, виявляється, призводить до зміни рахунку перевізників. Нарешті, вони будуть вибірково конкурувати за нових рахунків та рахунків за товари, які мають претензії досвіду.

Як страхові брокери, ми будемо робити те, що ми робимо найкраще, ми по магазинах для страхування від імені наших клієнтів. Для нових клієнтів це означає розробку конкурентоспроможної альтернативи існуючій охоплення. Наша робота полягає в знанні ринку страхування професійної відповідальності та отримати ринку [виконати для наших клієнтів. Ми в даний час 3,623 брокера для дизайнерських фірм по всій країні і, як така, переговори про 300 професійних операцій страхування цивільної відповідальності на місяць.

Як фахівець в / E професійної відповідальності ми можемо визначити і пояснити покриття відмінності між політикою різних носіїв. Часто наші клієнти починають думати, що “всі політики однакові”, але після того, як вони дізнаються відмінності, вони мають певні преференції за те, що вони хочуть в плані охоплення особливостей, політики обмеження і франшизи структурам. Звичайно, остаточне чинником є ​​ціна, але я дивуюся, як часто ми можемо надати кращі умови покриття при поліпшеній ціною.

Наші результати говорять самі за себе. Наш хіт на новий бізнес становить 40%. Це означає, що, коли ми конкурувати за рахунок брокера проти існуючої фірми, ми надаємо кращі страхові альтернативні близько 60% часу. Потім, близько 20% часу, фірм вирішить залишитися зі своїми існуючими брокера або перевізника. Тим не менш, 40% часу новий рахунок розмістить свій бізнес через нас.

Розуміння джерел і доступні для покриттів / E страхування відповідальності професійних являє собою складну задачу. Минулого місяця. Наприклад, ми розмістили процесії страхування відповідальності з 17 різних страхових компаніях. Близько 75% цієї страховці був розміщений близько 5 страхових компаній. Але решту 12 компанії надали важливу роль у написанні покриття для решти 25% нашого рахунку бази. Завдання полягає в тому, що конкретні апетити кожної страхової компанії постійно змінюється. Перебуваючи на вершині цих змін є ключовою темою на наших щотижневих зборах співробітників. Для кожного типу і розміру дизайнерської фірми зазвичай є два або три страхові компанії, які будуть ефективно конкурувати. Наше завдання зводиться до того, страхові компанії будуть виконувати для кожного з наших клієнтів.

У відновленні справи з нашими існуючими клієнтами нашого підходу:
Щоб продемонструвати дуже високий рівень обслуговування клієнтів за рік політика
Щоб отримати існуючий носій наших клієнтів, щоб забезпечити конкурентоспроможний варіант оновлення, і, нарешті, для виробництва якісної альтернативи, якщо котирування існуючого перевізника не є конкурентоспроможними.

Кожний страховий агент обіцяє хороше обслуговування клієнтів, але доставити його є пріоритетним для нас. На додаток до надання права покриття за конкурентноздатною ціною, сервіс означає багато дрібниць, як бути легко дістатися, чуйний, і пропонує спеціалізовані знання. Після того, як клієнт випробували чудове обслуговування, вони хочуть зберегти його.

Більшість клієнтів вважають за краще не міняти носії, якщо вони можуть уникнути цього. Є причини, чому існуючі носія був обраний в першу чергу і є вигоди для підтримки безперервності охоплення і тому ж носії. Таким чином, якщо ми ведемо переговори по-справжньому конкурентоспроможною цитати з виходу носія ми служили інтересам наших клієнтів. Однак, якщо котирування існуючого перевізника менше ніж повністю конкурентоспроможними, ми відповідаємо, розробляючи і пропонуючи інші варіанти на ринку.