стані накопичувального страхування здоров’я дитини

Там немає необхідності, щоб підкреслити, наскільки важливо охорону здоров’я для дітей. Щоб додати до цього, в США, немає федеральних або державних ковдру медичну страховку для дітей.

Батьки зазвичай отримують покриття для здоров’я своїх дітей за їх індивідуальним або плита на основі страхування охорони здоров’я. Але ці плани не можуть бути досить універсальними, щоб забезпечити покриття для дітей. З цієї причини, необхідно зробити вибір на користь фінансованих державою медичного страхування для дітей. Це може бути найкращою відповіддю, щоб забезпечити прикриття для дітей працюючих сімей. Ці люди можуть бути занадто багато заробляти, щоб претендувати на допомогу Medicaid, проте їх доходи і раніше не може бути достатньо, щоб впоратися з будь охорона здоров’я витрати, які можуть виникнути в дорозі.

Medicaid є однією з фінансованих з федерального бюджету програм, доступних для громадян США з малозабезпечених сімей, щоб покрити їхні витрати на медичне обслуговування. Сім’ї застрахованих Medicaid, також можуть отримати ліки за рецептами за зниженими цінами.

Доставка Medicaid відрізняється від штату до штату. Інтернет може бути корисний у наданні інформації про застосовність Medicaid у своїй власній державі. Також офіс Medicaid можуть бути доступні через телефон або електронну пошту для отримання додаткової інформації.

Однією з основних питання, щоб запитати те, що дискваліфікації фактором Medicaid допомогу. Як правило, це високий дохід, але ви повинні знати, як багато. Як їх про основні напрямки вони слідують при визначенні доходу.

Статистика показує, що все більше і більше дітей хворіють Медікейд програм страхування. В кінці 1980-х було всього близько 16% дітей, що навчаються з Medicaid, а не фігура перетнув 20%. Навіть діти, які мають будь-який вид страхування збільшується в номер – з 13,1% до 15,4%. Центри з Medicare і Medicaid Services сайту про те, що причиною збільшення кількості дітей у тому, що менше дітей, в даний час право відповідно спонсорованих компанією планів.

У 1997 році SCHIP був створений з метою забезпечення дітей віком до 19 років, щоб скористатися медичним страхуванням. SCHIP розшифровується як Державна Дитяча програма медичного страхування. Вона також має керівні принципи і визначення факторів, які варіюються від штату до штату. Діти, чиї сім’ї мають річний дохід у розмірі до $ 36200, мають право на послуги, такі як відвідування лікарів, госпіталізації, імунізація, що відпускаються за рецептом і навіть лікування невідкладної допомоги. Якщо дитина має право, то не було б тільки символічну плату на оплату отримання цих послуг. SCHIP охоплює також очні, зубні та медичні витрати на обладнання в деяких державах.

Мільйони дітей отримують покриття по SCHIP щороку, але в цьому немає нічого радіти, враховуючи, що мільйони дітей не мають ніякого виду страхування. Якщо дитина не застрахований, є небезпека його / її не позбавлений медичної допомоги, яка могла б стати небезпечною для життя ситуації.

Сім’ї іммігрантів, як правило, чи непокоїть їх діти будуть зараховані до деяких медичні програми, як Medicaid або SCHIP. Імміграційні влади розглянуть такі діти для довгострокового охорони здоров’я, таких як психіатричні установи або лікування престарілих. Є деякі обмеження, але в цілому кошти для дітей-іммігрантів, такі ж, як для громадян.

Важливість вступі вашої дитини в охороні здоров’я програма не може бути підкреслено достатньо. Ці плани необхідні права з моменту народження дитини до того часу, коли дитина стає дорослим досить старі, щоб піклуватися про його / її потреб.