стані накопичувального страхування здоров’я для вашої дитини

Охорона здоров’я є однією з тих послуг, які всім потрібні, особливо дітей. Проте, як і в багатьох інших країнах, Сполучені Штати також не допускає федеральних або державних ковдру медичну страховку для дітей.

Для багатьох батьків, відповідь особи або на основі завдань охорони здоров’я страхового покриття. На жаль, багато з цих планів не настільки всеосяжним, як люди можуть подумати, і ваша дитина не може бути покрита. Якщо це так, то вам доведеться збільшити охоплення або дивитися у фінансованих державою медичного страхування, які можуть забезпечити безпеку медичного страхування для дітей з робітничих родин – тих, хто може заробити занадто багато доходу, щоб претендувати на допомогу Medicaid, але не достатньо, щоб реально звертатися за медичною допомогою або навіть поточні приватного страхування.

Багато уяви необхідно в письмовій формі. Люди можуть думати, що писати про медичне страхування дуже легко, а, навпаки, знання і уява має бути об’єднані, щоб створити цікаву композицію.

Медікейд федеральних фондів програми, спрямованої на надання допомоги малозабезпеченим сім’ям отримати медичну допомогу їм потрібна. Medicaid застрахованих сім’ї можуть також отримати доступ до відпускаються за рецептом ліків зі знижкою.

Кожна держава має свою власну версію доставки Medicaid. Є багато ресурсів інтернет доступним для вас через тонкощах Medicaid у вашому штаті, або ви можете зателефонувати в місцевий офіс Medicaid або офісі Вашої держави представника для отримання додаткової інформації.

Ми повинні бути дуже гнучкими в розмові з дітьми про медичне страхування. Вони, здається, інтерпретувати речі по-іншому від того, як ми бачимо речі!

Запитайте, скільки доходу ви можете заробити до дискваліфікації з сфери Medicaid, і те, що керівні принципи для визначення доходу для Medicaid оцінки і кваліфікації цілей.

Фігури з Центрів з Medicare & Medicaid Services показують, що в той час як більш високий відсоток дітей, в даний час Медікейд страхових програм (майже на 20 відсотків, порівняно з до 16 відсотків в кінці 1980 року), відсоток дітей, у яких немає медичної страховки на всі також підскочила з 13,1 відсотка до 15,4 відсотка. Центри з Medicare & Medicaid Services веб-сайт пропонує менше дітей права на страхове покриття спонсорованих компанією планів знаходиться за більшу частину збільшення.

Державна Дитяча програма медичного страхування, або SCHIP, був створений в 1997 році так, щоб кожен міг забезпечити медичне страхування дітей віком до 19 років, які в іншому разі не підпадають під страховий план охорони здоров’я. Державна Дитяча програма медичного страхування керівні принципи і критерії широко варіюються від штату до штату, так що вам доведеться дізнатися специфікації, де ви живете, але в цілому діти у віці до 19 років, які є частиною сім’ї з річним доходом до до $ 36 200 в рік, мають право на послуги, такі як відвідування лікаря, госпіталізація, щеплення, рецепти, і лікування невідкладної допомоги. Для дітей, які цього заслуговують, немає витрат або тільки символічну плату за ці послуги. Знову ж таки, залежно від стану, в якому ви живете, покриття може також поширюватися на очі, стоматологічна допомога та медичного обладнання.

Ми знаходимо великий потенціал у галузі медичного страхування. Саме з цієї причини ми використали цю можливість, щоб дозволити Вам дізнатися потенціал, який лежить в області медичного страхування.

Це завжди краще мати композиції з мінімальним виправлення в ньому, як це можливо. Ось чому ми написали цю композицію на # # ключове слово, без виправлення для читача, щоб бути більш зацікавлені в читанні.

Буквально мільйони дітей охоплені SCHIP щороку, але є мільйони інших людей, які не мають медичного страхування. Незастрахованих дітей, навряд чи отримають необхідне медичне обслуговування, яке може бути пов’язане із забороною, залишивши їх в небезпеці для серйозних захворювань і стану здоров’я.

Коли дитина показує, мерехтіння розуміння, коли мова йде про медичне страхування, ми вважаємо, що мета сенс медичного страхування поширюється, не досягнуті.

Діти з іммігрантських сімей або іноземним серед тих дітей, які часто не вистачає медичного страхування завдяки побоюванням, що людина або імміграційного статусу сім’ї буде постраждати, якщо їхні діти навчаються в Medicaid або медичне страхування державний дитячий. Єдиний випадок, коли імміграційні служби розглянути можливість участі дитини в фінансовану урядом програму медико-санітарна допомога, якщо дитина потребує тривалого лікування, наприклад, до психіатричного закладу або будинок престарілих. Там можуть бути певні обмеження на деякі послуги, наприклад, довгостроковий догляд, але здебільшого, використання державних страховку, щоб захистити здоров’я своїх дітей без ризику для іммігрантів в надії отримати грін-карту.

Незалежно від вашого фінансового або іншого становища, життєво важливо, щоб діти отримували належної медичної допомоги з моменту їх народження, поки вони не досить старі, щоб піклуватися про своїх власних потреб. Це включає в себе чуйним медичної допомоги, таких як лікування хвороби, хвороби і травми, а також регулярний профілактичний догляд, такі як щеплення, огляди і поживні моніторингу. Це стало кліше, але діти дійсно є майбутнім, і з належної медичної допомоги та уваги зараз, що в майбутньому може бути одна з великою кількістю здорових людей, які створюють набагато менше навантаження на і без того обтяжені системи охорони здоров’я американця. Подумайте медичного страхування для дітей як інвестицію в майбутнє.

Шукаєте щось логічну на медичне страхування, ми наткнулися на інформацію, представлену тут. Шукайте тут нічого нелогічного.

Прийміть положення речей у житті. Тільки тоді ви зможете приймати ці точки на медичне страхування. медичне страхування може розглядатися як невід’ємна частина життя.