стандартного покриття авто

Є кілька типів авто охоплення доступних, щоб тримати безпечної автомобілів на відкритій дорозі.

Покриття для прямого відшкодування матеріального збитку-доступний в Онтаріо і обов’язковим при управлінні транспортним засобом там. Коли автомобіль аварії і несправності знаходиться на іншому транспортному засобі пошкоджень автомобіля та особистих речей у вашому автомобілі покриваються цим типом плану.

Аварія охоплення переваги здорово, що якщо травми або смерті відбувається як частина автомобільної аварії. Покриття також забезпечує втрачений дохід. Інші переваги включають платежі для тих, не працює, хто не може жити нормальним життям, оплата витрат догляд на дому для первинної піклувальника, який був поранений і не може виконувати його / її обов’язки та оплату медичних, реабілітаційних або витрати догляду дарувальника.

Інші витрати можуть бути покриті в цьому типі покриття. Крім того, тих, хто не загинув в автокатастрофі можна оплатити витрати на похорон тих, хто загинули безпосередньо в результаті аварії. Аварія покриття не доступні в Квебеку.

Довільній формі авто покриття називається розлад або зіткнення охоплення. Це покриває збитку, заподіяного в автомобільній аварії. Коли старший автомобіль застрахований, це може коштувати більше, ніж сам автомобіль, коли зіткнення охоплення буде додана в план. Франшиза буде додана в план і сплачуються держателю або покриття на покриття витрат на ремонт автомобіля. Вона також може бути вирахувано з розрахунку від претензій автострахування після автомобільної аварії.

Всебічне висвітлення є додатковою перевагою зіткнення охоплення. Це виплачується тим же способом, що тип покриття. Мета всеосяжний охоплення є захист автомобіля від пошкоджень, які не включені в план охоплення зіткнення. Прикладами можуть бути літаючих об’єктів або актів вандалізму.

При оренді автомобіля є авто охоплення занадто доступні. Це називається пошкодження не належать автомобіля. Він застосовує всеосяжний і зіткнення охоплення оренди автомобіля на короткостроковій основі. Компанія з прокату автомобілів може стягувати руки і ноги за це щоденні ставки, рівної річної страхових премій. Покриття для цього може бути знайдений в іншому місці так що перевірити, перш ніж платити за нього в два рази.

Застряг в сторону дороги з автомобілем, який не буде або не може працювати може зіпсувати день. З аварійної служби дороги, покриття Послуги можуть бути оплачені, яка включає буксирування. Знову ж, це тип покриття може бути частиною інших планів так що перевірити, перш ніж платити за нього знову.

Маючи автомобіль покриття, яке включає в себе всю сім’ю безцінне. Охоплення Сімейна захист означає, що всі члени сім’ї розглядаються в автокатастрофу, де інший водій незастрахованих і у вині. У деяких провінціях вимагають мінімальне покриття так що цей тип плану дуже зручно, коли відбувається нещасний випадок. Ви будуть покриті за рахунок суми, наявної на вашому охоплення незалежно від того, інший водій.

Неможливість використання покриття охоплює водія, який потрапив в аварію, коли на автомобіль пошкоджений і не підлягає водіння можливості. При цьому типі покриття, оренду автомобіля або оплату таксі або поїзда будуть покриті. Ви все ще можете обійти той час як автомобіль знаходиться в ремонті. Позов може включаються суми до $ 750 або $ 50 на день.

Страхування відповідальності для вас і охоплює травми або смерть близької людини в автомобільній катастрофі. Їх особисте майно також охоплюється цим планом. В Онтаріо, у них є “не з вини” системи, коли мова йде про боротьбу з автомобільної аварії. Обидві сторони повинні звернутися до своїх власних страховим компаніям, коли це відбувається.

Проте, якщо нещасний випадок падає на вас, то ви повинні платити, і якщо ви не застраховані, то ви можете бути оштрафовані і бути пред’явлено звинувачення у водінні без страховки. Оплата повинна бути зроблена, щоб відновити використання ліцензії.

В Онтаріо та Альберта є незастрахованих охоплення автомобіліста, який захищає вас, якщо станеться нещасний випадок з водієм, який не має страховки. Атлантичні провінції пропонують той же обхват, але з додатковим бонусом. Вона називається незастрахованих автомобілів і невідомі водія, якщо ви берете участь в ситуації, вдарити і втекти, і водій залишає сцену.

Знос покриття відмова є додатковим план, де ви отримаєте суму, яку автомобіль коштував, якщо ви то в разі аварії. Повна сума, яку ви заплатили за машину будуть оплачені. Страхова компанія може також оплатити ремонт, якщо автомобіль може бути встановлений належним чином.