ставлення суспільства до страхування життя – частина 1

Коли проект генома людини офіційно почалася в 1990 році, перша соціальна проблема забезпечення широкого інтересу була можливість того, що медичні страхові компанії будуть використовувати інтелектуальний генетичну інформацію для зарядки осіб більш високий рівень або виключити їх з покриття. І громадська думка сильної опозиції такої практики і заходів державної політики прийняття законодавства, що забороняє генетичної дискримінації в галузі медичного страхування було легко передбачити.

Хоча всеосяжної федеральних законів про заборону генетичної дискримінації в галузі медичного страхування, які ніхто не в Конгресі, даних медичного страхування та звітності в Законі 1996 (HIPAA) забороняє спонсорованих роботодавцем плани групи здоров’я від виключення з покриття, справляння більш високих, а також пропонує різні пільги для членів групи залежно від їх генотипу (HIPAA 1996). Крім того, всі, крім декількох штатів прийняли закони, що забороняють генетичної дискримінації в галузі медичного страхування, застосовні основному окремі політики та неурядових груп роботодавця.

Оскільки політика акцент змістився на можливу роль генетичної інформації в житті андеррайтингу страхування, важливо розглянути ставлення громадськості до спектр супутніх питань. Що громадських відношенні в якості основної соціальної функції страхування життя? Який правильний роль андеррайтингу в цілому? Якщо люди дізнаються, що вони знаходяться на генетично підвищений ризик розвитку серйозних захворювань у майбутньому, це вплине на їхнє рішення про покупку страхування життя або суми покриття? Якщо люди стурбовані генетичної дискримінації у сфері страхування життя, то як рівень заклопотаності в порівнянні з іншими соціальними проблемами? Що, якщо такі є, законодавчі заходи б доцільно мати справу з проблемою?

Главі наводяться деякі з основних висновків перший всеосяжний опитування громадської на генетичну інформацію і андеррайтингу по страхуванню життя. У цілому, дані наводять до наступних чотирьох висновки:

(1) громадськість в цілому вважає, що компанії зі страхування життя буде використовувати генетичну інформацію заперечувати охоплення або встановлювати більш високі;

(2) особам, які дізналися, що вони були в генетично підвищений ризик серйозних захворювань, більш імовірно, щоб купити всі види страхування, але особливо в охорону здоров’я і страхування по інвалідності;

(3) ймовірність покупки всіх форм страхування з вивчення генетично підвищений ризик тісно пов’язаний з віком, з молодих людей швидше за все, буде покупців, і

(4) підтримка законодавчих обмежень на використання генетичної інформації від страховиків життя найбільш корелює з рівнем освіти, з людьми, з самими освіти підтримку таких заходів.

Як і у випадку аналізу політики і законодавчої діяльності, вивчення громадської думки з генетики та страхування була зосереджена на медичне страхування. Чотири джерела даних на громадську думку щодо генетики та страхування життя, проте, варто вивчити: 2002 Harris Poll, два емпіричних досліджень з несприятливого вибору в страхуванні життя і даних з інтерв’ю дослідження породжених нашої дослідницької групи в 2001 році.

Інтерактивні телефонного опитування 1013 дорослих було проведено між 15 травня і 21, 2002 р. (Harris, 2002). Серед заданих питань було наступним:
Якщо ви отримали генетичний тест, який показав, наскільки ймовірно ви повинні були отримати одну або більш серйозні захворювання, які з наступних ви думаєте, має бути дозволено, щоб побачити цю інформацію?