ставки автострахування Чикаго статі вплив на ціни

У попередніх статтях ми показали вплив віку і сімейного стану на загальний рівень страхових продуктів, доступних для людей, зокрема тих, в Чикаго. Автор заявив, що Чикаго має деякі відхилення від основної маси населення, коли справа доходить до набору демографічні статистичні дані, які мають відношення до страхового сектору.
Секс у страхуванні життя: Існує досить хорошою національної статистики і досліджень в страховому письмовій формі, яка насправді означає, що жінки живуть за чоловіків приблизно на сім років. Крім того, відсотки смертності серед молодих чоловіків трохи вище, ніж жінок. Висновок цих відмінностей, є смертність «коштує» значно нижче, страхування життя для жінок. Зверніть увагу, що ми використовували “витрати”, а не виразом “преміум”. В універсальній життя і життя полісів, страхові компанії стягують додаткові страхові внески (НЕ перевищення вартості), яка в основному така ж кількість чоловіків і жінок, як “інвестиції” функція, а не як вартість страхування. Таким чином, курсова різниця між чоловіками і жінками є більш очевидною в термін страхування.
Там немає змін курсу між чоловіками і жінками серед населення Чикаго та приміського населення, коли мова йде про життя страхових продуктів або продуктів, які використовують смертності, таких як змінні або фіксовані ануїтети.
Секс в медичному страхуванні: Ще раз існують серйозні дослідження, які припускають, що відсоток захворюваності серед жінок значно вище, ніж їх колеги чоловіки у всьому починають стану життя. Згодом ставки робляться Matchable до чоловіків в середньому вікових етапах, в кінцевому підсумку співвідношення захворюваності починає падати ще більше, ніж у чоловіків на більш пізніх стадіях життя. Захворюваність співвідношення визначається як співвідношення кількості хворих здорових людей у ​​структурі населення. Ці відмінності в захворюваності дублюються з тими ж значеннями тарифів на послуги страховою компанією від клієнтів.
Число людей, не знають, що найпопулярніші страхові компанії ввели додаткові витрати на громадян міста Чикаго на продукцію медичного страхування. Місто Чикаго ціни медичного страхування в цілому 10% до 25% вище, ніж їх приміські колеги. Страхові компанії стверджують, що додаткові витрати у зв’язку з більш високою вартістю медичних послуг в Чикаго.
Підлога в Автострахування: Вплив гендерних відмінностей на страхові тарифи більш чільне місце в секторі страхування автомобілів. Жінки витрачають менше, ніж чоловіки для таких же продуктів, близько 30% до 45% менше, на століття менше 25 років, залежно від точного віку. Різниця починає припинить своє існування відразу після віку 25 років.
Чикаго автомобільних страхових тарифів для жінок вища, ніж їх еквіваленти приміські з тієї простої причини, що Іллінойс ставки страхування автомобіля визначається за місцем розташування.
Чоловіча Тариф у страхуванні: кількість страхових компаній не використовують гендер як селективні компонентом при проведенні переговорів з діловими або страхової групи (здоров’я, життя чи авто,), а замість цього вони використовують чоловічий Ціни-ж ціною для чоловіків або жінок. У деяких штатах, включаючи Массачусетс прагнули дотримання деяких постанов про застосування ставок унісекс. На думку автора, унісекс тарифи можуть змусити тільки вартість страховки вгору. У той час як жінки витрачають більше за певні послуги, страхування, вони витрачають менше для інших. Це не має ніякого сенсу вкладати багато в ліквідації сучасних методів рейтингу і спробувати створити нові, а потім клієнти нести витрати по цій трансформації, коли немає ніяких істотних сигналів, що системи унісекс рейтинг небудь врятувати нас будь-які гроші.