ставки автострахування Чикаго статі вплив на ціни

В останні есе ми виставляли вплив сімейного стану та віку на загальних витрат на страхування послуг, що надаються людям, в першу чергу в районі Чикаго. Автор припустив, що в районі Чикаго має деякі відхилення від загального населення, коли справа доходить до набору демографічних даних, які мають відношення до страхового бізнесу.
Секс у страхуванні життя: Існує велика кількість фактів і національних досліджень у страховій літературі, яка насправді показують, що жінки живуть довше чоловіків приблизно на 7 років. Крім того, рівень смертності серед молодих чоловіків трохи вище, ніж жінок. Результатом цих смертності варіацій «коштує» значно нижче, страхування життя для жінок. Дивіться, що ми використовували термін “витрати”, а не “преміум”. В універсальній життя і життя полісів, страхові компанії стягують додаткові премії (НЕ перевищення вартості), яка в основному така ж кількість жінок і чоловіків, як «інвестиції» елемент, а не як вартість страхування. У зв’язку з цим, курсова різниця між жінками і чоловіками є більш ясним в термін договорів страхування.
Там немає зміна премії між чоловіками і жінками серед населення та приміського населення Чикаго щодо продуктів страхування життя, або продукти, які використовують смертності як змінні або фіксовані ануїтети.
Секс в медичному страхуванні: Ще раз існують важливі дослідження, які показують, що захворюваність серед жінок вища, ніж їх колеги чоловіки у всьому починають стану життя. Після цього відносини стають порівнянними з чоловіками в середині вікових етапах, в кінцевому підсумку співвідношення захворюваності починаєш йти нижче в порівнянні з чоловіками на більш пізніх стадіях життя. Захворюваність ставлення визначається як швидкість боляче, щоб здорові люди в популяції. Ці відмінності в захворюваності співвідношення відображаються з тими ж значення в надбавка страховою компанією від клієнтів.
Велика кількість людей не знають, що найпопулярніші страхові компанії ввели додаткові витрати на громадян міста Чикаго для додатків медичного страхування. Місто Чикаго премії медичного страхування, як правило, від 10% до 25% вище, ніж їх еквіваленти приміських. Страхові компанії стверджують, що додаткові витрати у зв’язку з розширеним Вартість послуг охорони здоров’я в Чикаго.
Секс у Страхування автомобіля: Вплив сексу невідповідність по страхових внесках більш чільне місце в секторі страхування автомобілів. Жінки платять менше, ніж чоловіки для таких же продуктів, близько 30% до 45% менше, на століття менше 25 років, залежно від точного віку. Різниця починає зникати після віку 25 років.
Chicago Auto страхові внески для жінок вища, ніж їх колеги приміських через те, що Іллінойс ставки автострахування розраховуються за місцем розташування.
Чоловіча премій у страхуванні: Багато страхових компаній ігнорують секс як дискримінаційні фактором при роботі з групою або страхового бізнесу (здоров’я, життя чи авто,), а також в якості заміни вони використовують чоловічий Ціни-ж ціною для чоловіків або жінок. У деяких штатах, включаючи Массачусетс хотіли нав’язати визначені рішенням про використання ціни унісекс. На думку автора, унісекс тарифи можуть просто їхати вартість страхування вгору. У той час як жінки більше платити за певні страхові продукти, вони витрачають менше для інших. Це не має ніякого сенсу вкладати багато в припиненні поточної посиланням методами і намагаються створити нові, а потім клієнти нести витрати по цій трансформації, коли немає ніяких істотних доказів того, що методи унісекс цін небудь врятувати нас будь-які гроші.