спільні термін страхування життя догляд за Survivor

Галузі страхування життя рясніє багатьма різними типами політики. Вони були розроблені, щоб забезпечити більш гнучкі можливості для майбутніх власників політики, але який є правильним для Вас? Якщо ви роздумуєте про покупку спільним поліса страхування життя пам’ятаю ці політики мають подвійну ідентичність.

Є чинності після закінчення двох видів спільного життя політика. Одним з них є спільною політики довічний термін. Інший спільний поліс страхування на випадок смерті.

Термін життя політика як загальний вид страхування відноситься до політики виводили на певний строк, з певною премією і погодилися номінальної вартості або з нагоди втрати годувальника, якщо політика власник вмирає.

Вся політика страхування життя є основним типом постійного страхування життя вивезені, щоб покрити все життя політику власник якої на додаток до втрати годувальника має нараховані вартість.

Якщо ви додаєте слово «спільний» перед обома цими типами політик ви можете побачити, що подвійна ідентичність кожного з цих типів політики.

Чому один з цих політиків?

Спільне життя політику або строк або все життя різноманітність, як правило, вивезена чоловіка і дружини або загальне пару закону. Метою політики є надання грошових допомог на партнера, який виживає, щоб допомогти їм оплатити витрати виховання дітей, для покриття іпотеки або для задоволення інших фінансових зобов’язань. Якщо політика це ціле життя одного, що залишився в живих отримує і вигоди смерть і значення страхових внесків. Якщо політика являє собою термін, одне, премії буде набагато дешевше, але є тільки з нагоди втрати годувальника виплачується.

Якщо ви хочете спільний термін поліса страхування життя, то це, як правило політики строком на 10 років з певною премією до охоплюють період, коли вартість виховання дитини або інших обов’язків, особливо важким. Багато з цих стратегій вас є можливість відновити в кінці початкового терміну, якщо політика власники воліють, щоб зробити це, однак більшість воліє тільки для того, політики протягом певного періоду. Звичайний термін спільної політики є забезпечення спокою пару стурбовані, якщо гірше відбувається, і одна людина відправився виконувати обов’язки, які раніше були загальними.

Вартість покриття іпотеки може бути значним. Спільне страхування життя термін часто вивезена пара, щоб застрахуватися від одного партнера Для того щоб відповідати, що вартість самостійно. З цієї причини спільної політики Термін часто також називають іпотечне страхування.

Хто бере ці типи політик?

Спільне життя довгострокову політику не просто вивезені пари з молодою сім’єю або іпотеку. Пар в їх виходу на пенсію може вивезти цих політик. Це зазвичай робиться, коли пенсійного життя пару створив будуть поставлені під загрозу, якщо один з партнерів вмирає.

Термін спільної політики довічний термін може бути щорічною, 10 років або 20 років. Пари з малими дітьми часто вибирають 10-річного політика. але якщо пара також стурбований охоплюють великі витрати коледжу або за свій рахунок пенсійних то вони можуть вибрати для 20-річного температура політики. Вашим першим кроком могло б стати отримати цитату з поважної компанії і обговорити з вашим чоловіком або партнером премії як будуть покриті в рамках сімейного бюджету.