спільні риси та переваги в страховий поліс похорону

Похорон страхування є відмінним продуктом, який тільки став широко доступний в Австралії протягом останніх 5 років. До цього була тільки одна або дві компанії на ринку пропонують похорон кришку і це було дорого і не дійсно коштує він. В даний час існує безліч компаній, що борються за свій бізнес і як похоронне результат і крематорії страхування стало більш доступним, більш конкурентоспроможною і більш широке поширення. Все, що вам потрібно зробити, це побачити більше реклами відбувається в момент, щоб бачити, що це один з найпопулярніших страхових продуктів на ринку.
Так що тип функції питань ви можете очікувати, щоб знайти в твоїх похорону політика, ось деякі з найбільш поширених з них;
Acceptancy Вік і залежність: Деякі компанії гарантують прийом для всіх віків, для деяких віків до 79 та інші дають вам його безкоштовно після 90, якщо ви були з ними протягом +10 років. Вам не потрібно сім’ї кришку, щоб забезпечити своїх дітей у віці до 21 року. Було б абсолютною трагедією втратити сина чи дочки, але мають велику частину, якщо не все, їх похоронних витрат може істотно зменшити напругу в такий час втрати.
Способи оплати: Більшість страхових компаній в ці дні пропонують поєднання щорічно, щомісяця або раз на два тижні оплати. Ключ у тому, щоб отримати його безпроцентним. Якщо ви повинні заплатити 10% річних на оплату щомісячно, а щорічно, то це, ймовірно, не варто.
Немає медичної чи здоров’я питання: Залежно від вашого віку, деякі страхові компанії будуть просити вас питання про здоров’я або попросити вас, щоб отримати медичну. Не обманюйте себе, думаючи, що компанії, не пропонуючи жодних питань, тим краще. Якщо ви здорова людина і, ймовірно, жити довго, то ви хочете, страхові компанії, щоб дізнатися цю інформацію, як вони будуть сприймати вас як має менший ризик і страховий поліс буде дешевше.
Випадкове серйозні травми: Часто в якості опції, хоча іноді включаються в більш преміальний політика похорон кришкою, випадково серйозні страховку. Це покриє ви або платите ви постійний ануїтет (хоча це, як правило, підпадають під страхування життя) або одноразову виплату суми, якщо відбувається серйозна травма. В Австралії, якщо ви отримали травму в нещасному випадку на робочому місці або транспортної аварії ви часто покриваються державної чи обов’язкової страхової захисту. Але якщо у вас випадає з дерева і залишається в інвалідному візку, то як ви будете підтримувати себе спочатку або довгостроковій перспективі. Життя або страхування на випадок інвалідності, як правило, охоплюють такі сценарії, але якщо у вас немає, які охоплюють то шукайте його в ваших похоронах політики.
Виплата суми: Як і в будь страховий продукт, суму виплати надзвичайно важливо, оскільки це доларовому еквіваленті ви маєте право. Чим вище виплат тим вище ваш дохід. Виплати, як правило, в $ 5 – $ 15k діапазону, але ви можете поговорити з вашим страховиком або брокера, щоб мати фігуру виплат, що ви хочете. Можливо, вам доведеться чекати 12 місяців, перш ніж ви маєте право на виплати за ваші витрати на похорон тому переконайтеся, щоб перевірити на це у вашій політики.
Похорон страхування є відмінним продуктом і може допомогти оплатити витрати на похорон під час, де великий жирний законопроекту це останнє, що ви хочете мати справу з. Похорон в Австралії зазвичай коштують від $ 5000 до $ 15 000, який є правильним на виплату фігура самої політики. Якщо ваша сім’я не може дозволити собі законопроект як це, то всього за 60с на день ви можете покрити свої власні похорони.