спростування … “припинити продаж insurance_ життя”

Після моєї останньої статті бюлетень “припинити продаж страхування життя …” Я отримав таку відповідь від одного з наших читачів. Він виховав багатьох традиційних аргументів проти грошової вартості страхування життя, які постійно використовуються багатьма прихильниками “термін страхування життя». Далі слід його вся відповідь, слово в слово.

Після його відповіді я дав “по точках” спростування своїх аргументів. Сподіваюся, що ці спростування допоможе Вам і Вашим перспективам поставити ці загальні аргументи на їх належній перспективі!

Відповідь одна з наших читачів …
“У мене справді є розбіжності з Лью про одну річ. Люди не орендувати терміну страхування, не більше, чим вони володіють CV страхування. Вони платять за них обох. Вони навіть не власні дивіденди платять політики, так як промисловість претензій! Якщо вони дійсно є його власником, я дійсно хотів би бачити фондовому сертифікат! Дивіденди повернення завищену, період. З нагоди втрати годувальника є втрати годувальника незалежно від обгортки його дюйм я волів би покрити мої клієнти з $ 500,000 терміну замість $ 50000 резюме страхування за ті ж гроші ».

“Перше, що я буду робити з ‘знайдено гроші поняття» показати перелік сімей, як у повній мірі фінансувати свої перші втрати годувальника. І це буде зроблено з терміном страхування. Відразу охоплює сім’ю від катастрофічної втрати доходу є більш важливим, ніж економія на пенсію або “податок” переваги. “Інвестування різниця», в якій би формі, вторинна. Більшість сімей шлях під покритої страхуванням життя. Давайте зробимо краще для них і продавати їх правильного продукту. ”

“Люди потребують страхуванні життя” життя “? Так, вони роблять. Ось чому я буду просити їх купити C.V. Політика в розмірі $ 25 000 в даний час з $ 500,000 терміну. Коли у них є гроші, які вони можуть збільшити CV політики “.

Аргумент … “Люди не орендувати терміну страхування, не більше, чим вони володіють CV страхування. Вони платять за них обох. ”

Спростування: Давайте тримати це простим і поклав його термінах, які майже кожен може знайти спільну мову.

Коли ви знімаєте такий елемент, як автомобіль, меблі, квартири, будинки, або термін страхування ви платите гроші, щоб бути в змозі використати ці речі протягом певного періоду часу. Коли ви перестанете платити гроші за використання тих речей, єдине, що ви залишили після оренди них купу квитанцій!

Коли ви будете купувати і володіти такий елемент, як страхування життя вартість автомобілів, меблів, інвентарю, будинку або готівкою, ви платите за можливість використовувати ці речі для іншої частини вашого життя. Коли ви платили повну вартість покупки для тих речей, у вас є щось цінне, коштує грошей.

Ось приклад того, що я говорю про з перспективою, щоб допомогти їм побачити цінність володіння грошової вартості страхування життя.

Купівлю та володінні Cash Value Страхування життя нагадує купівлю і володіння будинком.
1.like покупці будинку ви можете або заплатити за все це попереду, або ви можете здійснювати платежі протягом певного періоду часу.
2.There є авансом вартість для покупки будинку та грошової вартості страхування життя. Якщо ви вирішили продати будь-який з них у перші кілька років, це дуже малоймовірно, що ви отримаєте всі свої гроші назад.
3.They як нарощувати грошові значення (капіталу), податок на прибуток Відкладені.
4.Якщо ви тримаєте їх протягом десяти-п’ятнадцяти років, ви зазвичай отримуєте всі свої гроші назад, а також отримати дохід банку типу.
5.The тільки так ви можете отримати доступ до грошової вартості (капіталу) в одному з них, продаючи їх, або, взявши позику проти них.
6.Если ви берете кредит під заставу їх, ви можете використовувати ці гроші оподатковуються.
7.You не платять прибутковий податок на вартість будинку, або Життя Cash Value Страхування поки не продавати їх.

Аргумент … “дивіденди повернення завищену, період”.

Спростування: дивіденди в поліс страхування життя є доходи від беруть участь страховий поліс, який виплачується страхувальникам після вирахування всіх витрат, комісій тощо смерті претензії були виплачені. Ринок страхових послуг довго і наполегливо домагався, щоб мати дивіденди називається “поверненням премій, так страховий дивідендів не буде платником податку на прибуток як дивіденди по акціях!

Аргумент … “Я волів би покрити мої клієнти з $ 500,000 терміну замість $ 50000 резюме страхування за ті ж гроші ».

Спростування: Я волів би покрити мої клієнти з повним використанням $ 500 000 CV Страхування життя, замість них оренда $ 500 000 термін страхування.

Один з головних пунктів оригінальної статті є те, що, якщо ви допоможете вашій перспективою “знайти гроші”, що вони витрачають даремно, в недозволених місцях, то вони можуть дозволити собі придбати право вигоду смерті суми їм достатньо скористатися CV Страхування життя. Довгостроковий рейтинг «грошову вартість страхування життя» це найкраща покупка!

Аргумент … “Перше, що я буду робити з ‘знайдено гроші поняття» показати перелік сімей, як у повній мірі фінансувати свої перші втрати годувальника. І це буде зроблено з терміном страхування. Відразу охоплює сім’ю від катастрофічної втрати доходу є більш важливим, ніж економія на пенсію або “податок” переваги “.

Спростування: Перше, що я роблю з “знайдені Концепції управління капіталом” є повне, ретельне розслідувати обставини з перспективами. У нас є дуже серйозні проблеми в Сполучених Штатах. Середні доходи сімей не економити гроші на своє майбутнє. Вони мають неправильні пріоритети. Хіба це не наша робота в якості фінансових консультантів є “допомогти середнім людям, щоб дізнатися, як витрачати, економити, інвестувати, застрахувати і планувати мудро для майбутнього, для досягнення фінансової незалежності.”

Аргумент … “люди потребують страхуванні життя” життя “? Так, вони роблять. Ось чому я буду просити їх купити C.V. Політика в розмірі $ 25 000 в даний час з $ 500,000 терміну. Коли у них є гроші, які вони можуть збільшити CV політики “.

Спростування: Ми, здається, згодні, що люди потребують CV Страхування життя в «життя».
Ми також, схоже, згодні, що наша робота, в першу чергу, це переконатися, що перспектива має право рівень захисту для своєї сім’ї. Якщо після виконання повного, ретельного розслідувати обставини, перспектива постановляє, що всі вони можуть дозволити собі є термін страхування, то термін страхування є те, що ми їм допоможемо купити. І так, коли перспектива є гроші, ми будемо конвертувати термін страхування на грошові страхування життя цінність. (Примітка:. Це дуже важливо, щоб продати їх терміном від політики компанії, яка має хорошу політику CV перетворити в)

Термін страхування, безумовно, має місце, коли це необхідно тільки протягом короткого періоду часу, або коли це все, що перспектива може дозволити!

Проблема в тому, що більшість агентів збираєтеся, і задовольнялися, термін продажу занадто швидко!