спробуйте використати брокера по страхуванню життя для вашої політики, щоб заощадити на премії

Сьогодні Є так багато варіантів для полісів страхування життя, що часто задається питанням, як отримати хорошу політику. Справді ми майже бомбардуванню всіх видів продукції з різних страховиків із страхування життя політика. Деякі будуть рекламувати на телебаченні і багато будуть намагатися зателефонувати вам, щоб спробувати переконати вас купити їх кришками життя. Якщо банк з високого берега вулиці, і більшість з нас, ваш банк, швидше за все, намагалися продати вам поліс страхування життя. Але чи розумно придбати перший поліс страхування життя, що хтось намагається продати вам? Очевидно, що не відповісти на це питання немає.

Ви повинні уникати кидатися в будь-які угоди, як правило, незалежно від того, наскільки переконливо це продавець. Є спокуса йти в банк або будівельне суспільство і зручно придбати поліс. Проблема в тому, ви не можете отримати найкраще справу і ваша премія не може бути конкурентоспроможним. Ваш банк, імовірно, купує страхування від страховика, а потім продає його вам. Вони прив’язані до свого постачальника страхування і, отже, вони не можуть мати кращий спектр страхових продуктів, щоб запропонувати вам.

З іншого боку, якщо ви використовуєте незалежним страховим брокером у вас є більше шансів бути запропоновано найкраще справу. Брокерів по страхуванню життя є фахівцями в пошуку і в порівнянні поліси страхування життя від різних провайдерів політики. Брокери, як правило, люди, які були в бізнесі протягом тривалого часу і, отже, володіють великими знаннями про те, що краще для вас, за вашими власними конкретним обставинам. Вони мають широкий репертуар страхових компаній, з яких на вибір. Страхові брокери також мають хороші промисловості, а іноді і внутрішньої інформації про кращих пропозицій в ті часи.

Деякі страхові брокери можуть запропонувати вам гарні знижки на вашу премію. Страхові брокери зазвичай отримують знижку від своїх страховиків, це, як вони роблять свої гроші. Якщо ви знаєте, те, що ви шукаєте, і йти до брокера страхування життя і переговори також, ви можете отримати у премію, ніж ви б отримали, якщо ви пішли до страховика безпосередньо. Оскільки ринок дуже конкурентний, клієнт, як правило бути в змозі домовитися і принести політику премії вниз до вашого бюджету.

Бюджетування вашому житті кришку премії теж дуже важливий. Незважаючи на те, що це правило, легко купити страхування життя, ви повинні переконатися, що ви будете в змозі йти в ногу з політикою премій. У важкі часи, як під час рецесії спокуса урізати витратити. Тому що страховий поліс не окупає негайно, люди, як правило, щоб зупинити їх сплати страхових внесків, якщо вони відчувають, що вони платять занадто багато або якщо вони помилково бюджеті. Проблема в тому, як тільки ви перестати платити вашої премії, політика більше не є дійсним, і якщо ви не наздогнати за платежами в часі, ви втратили гроші, які ви внесли свій внесок протягом багатьох років.

Тому переконайтеся, що ви отримаєте кращу пропозицію від вашої страхової брокер, полюючи навколо. А крім того, переконайтеся, що ви в змозі йти в ногу оплатою за договором страхування ви підписуєте.