справу з прокатом автомобілів Страхування

При оренді автомобіля, Є багато різних варіантів на додаток до основного договору, в тому числі прокат страхування автомобілів. Багато хто з нас цікаво, якщо ці варіанти є необхідними і, по суті, варіант страхування потрібно тільки в Техасі. При виборі, чи слід придбати один з багатьох факторів, що підлягають розгляду.

Тільки те, що покривається якщо ви йдете на прокат автомобілів страхування? Всі установи, які орендують автомобілі намагаються втягнути вас в покупці наступних чотирьох видів страхування в даній категорії.

1. Збиток, заподіяний машині, орендованій: LDW, або, іншими словами, відмова втрати ушкодження, може бути легко вважається часто зустрічається форма прокату автомобілів страхування серед більшості великих компаній з прокату. Страховка покриває тільки автомобіль і нічого більше, якщо воно відбудеться, буде пошкоджений орендар, і це не має значення, як машина була пошкоджена. Будемо вважати, що автомобіль баранів в дерево і завдано збитків, то вартість ремонту автомобіля буде нести страхова компанія. Навіть тоді, коли виникає колізія між цим автомобілем і інший автомобіль, тільки оренду автомобіля витрати на ремонт будуть зустрінуті з страховою компанією. Це буде розглядатися як під землею, докладно розглядається зовсім інший заголовок назвою “страхування відповідальності”.

При оренді автомобіля, попросіть агентство, чи мають вони відомі як кришка Втрата Нанесений страхування (LDI). Багато невеликих агентства з прокату автомобілів дійсно пропонують його. Страхове покриття схоже на інше покриття називається LDW винятком того, що в ЛДИ, третя сторона збирає зборів.

З цих двох, LDW є кращим варіантом. Під LDW, навіть повне, непоправної шкоди автомобілю “пробачили”. Причиною цього є те, що більшість агентств здачі в оренду автомобілів, самі страховики для своїх автомобілів. Вони платять по прокату автомобілів страхування кожен місяць до фонду, який використовується, щоб подолати втрати.

LDW може бути частковим або повним. Повна відмова, в декількох варіантах, можна знайти в пропозиціях по всій території США щодо часткової відмови, страхове покриття обмежено певній сумі в доларах.

2. Покриття для інших партій власність і особистість: охоплення за Додатковим / додатковою відповідальністю страхова (LIS або SLI) встановлюється в певний доларове кількість (як правило, до одного мільйона доларів). Це покриття за шкоду іншим особам або їх майну, або страхувальник або інша особа, уповноважена управляти страхувальником.

3. Особисті речі: Самий економічний (і, як на мене, важливо) кришка захист особистих ефекти, відомий в короткі PEP. Це також популярні, як Особиста охоплення ефектів або ДВК. Втрати, понесені вами, а також вашої партії, у зв’язку з зломом або випадкового пошкодження, тут описані, обмежена до заданої суми в доларах. Номер в готелі, в якому ви перебуваєте в, а також всі місця, ви йдете в під час подорожі включені в страховку. Вартість страховки, як правило, навіть не 2 долари на день. Що тут відбувається головним чином у тому, що без урахування певної суми франшизи, всі решта виплачується готівкою, до політики межа, який складає менше $ 2000 в більшості випадків.

4. Захист персональних аварій. Це недороге політики можна було за щоденну премію не більше п’яти доларів. Охорона, яка надається до $ 100 000 заплатив водієві, і часто, щоб кожен пасажир в автомобілі потрапив в аварію з вами. Крім того, у разі оренди автомобіля, водій, ім’я якого за контрактом, як правило, покриті протягом усього терміну оренди. У разі автомобілісти, які не мають ні подорожей, ні медичної страховки, ця політика буде забезпечити повне перекриття під час поїздки. Американці, які проживають за межами США або Хто гастролювати за кордоном, не особиста туристична страховка повинні серйозно розглянути цей тип політики.