справу зі страховими агентами 3 речі, які ви ніколи не повинні йти на компроміс.

В якості страхового агента і бізнес / консультант з маркетингу, я часто приголомшений, почувши, як деякі страхові агенти та підприємства відносяться до своїх клієнтів. Тому що ми, як клієнти, викладають печерні люди, качки, і ящірок, що ціна є найбільш важливим фактором у наших страхових продуктів, ми забуваємо, що є сенс у тому, як до нас ставляться.

Правда, ціна є важливим компонентом у вашій рішення про покупку, але ви повинні очікувати більше за ваші гроші. Завжди запитуйте себе, чому рівень настільки низький. Дешеві страхових премій не повинна дорівнювати дешеві лікування. В результаті, я склав список 3 речі, які ви ніколи не повинні йти на компроміс при пошуку страховий продукт.

1) Ви точно знаєте, що ви купуєте: засліплення велику швидкість може в кінцевому підсумку з тяжкими наслідками. На жаль, деякі агенти процитую вашого страхового на основі абсолютної покриття мінімум, який потрібно за законом держави, та / або іпотеки носія.

Якщо ваш агент не добровільно, щоб обговорити, що тягне за собою політику, бігати, не ходити з цього офісу. Знову ж, швидкість дуже важлива, але якщо ви купуєте політики за $ 1 на рік, і вона не охоплює вас або перебуває з недоведеною носія, то ви все ще платите занадто багато для страхування.

2) Які “атмосфера” ви отримуєте: При виклику ваш страховий агент, ви отримаєте відчуття, що ви турбуєтеся співробітників офісу? Є агентом Під час дзвінка або він на поле для гольфу? Чи є у агента або його / її офісі персонал змушує вас відчувати, як ніби у вас є щось висить з носа, коли ви відвідаєте їх офіс? Чи вони відповідати на телефонні дзвінки, коли дзвониш?

Якщо ви відповіли та на будь-який з цих питань, знайти тих, хто цінує свою присутність і страхового бізнесу. На жаль, багато агентів виросли самовдоволеними у відділі обслуговування клієнтів. “Big Box магазин” лікування не повинно бути частиною страхового стажу. Ви людина, а не номер або неприємності, і їх бізнес не повинні бути винагороджені за з вами, як такої. Запишіть це: ви завжди зможете знайти іншого агента ВООЗ є конкурентоспроможною. Не купуйте у філософії, що низька ціна дорівнює погане обслуговування.

3) Чи не довіряти агентам, які обговорювати тільки ціна: Якщо ви ще не здогадалися, це ще не страхування, ніж вона коштує. Так само, як деякі загальні продукти, є страхові продукти, що жертвувати якістю за менші гроші … і він може залишити неприємний присмак у роті.

Агента, які тільки обговорити ціну не визнають цінність у власних продуктах, і, як наслідок, змушені компенсувати це, концентруючи увагу на «економію». Якщо вони не вірять в достоїнствах свого продукту, то як ви можете.

Існують сотні факторів, для вас розглянути при купівлі будь-якого виду страхування, і, як наслідок, ваш страховий агент повинен бути кваліфікованим і надійним ресурсом, щоб допомогти вам … не місце, щоб покласти гроші на невідомий повернення. Якщо ви ніколи не йти на компроміс ці 3 речі, то ви можете розраховувати на ваш агент, щоб допомогти вам з іншими факторами необхідно, щоб зробити обгрунтоване рішення.

Для отримання додаткової безкоштовної інформації про страхування або діловій практиці суміжні питання, будь ласка, не соромтеся звертатися до мене на наведену нижче інформацію.