справжня вартість охорони здоров’я

Середня британська громадянином, які проживають у Сполученому Королівстві і заробляти від США $ 782 і $ 5585 на місяць сприятиме 11% від їхньої заробітної плати до Національної каси страхування у Великобританії, і, отже, Національної служби охорони здоров’я (NHS). Якщо конкретна людина заробляє більше $ 5585 на місяць, вони будуть платити 1% додатково до Національного фонду страхування для всіх зарплат перевищує верхню межу прибуток (ВПВ), в цьому випадку США $ 5585 на місяць. Це означає, що для британського годувальником у UEL, вони будуть робити щорічні Національні страхових внесків близько $ 7375, а в середньому 45 робочий рік кар’єри (вік 20 – 65) означатиме загальний внесок житті США $ 331 , 893.

Середня зарплата іноземних менше US $ 100000 на рік, при цьому майже 50% від загальної чисельності населення емігранта менш ніж на цю суму щороку. Розумно середньої заробітної плати для сучасного життя емігранта за кордоном буде 77 000 доларів США на рік. Якщо іноземні не проживали за кордоном, але, швидше, у Великобританії, і до цих пір, що заробив річної заробітної плати, вони зробили б Національний внесок страхового фонду США $ 615 на місяць. Це рівно щорічно внесок США $ 7425, а загальна оплата життя США $ 334 404. Щоб помістити це в перспективу, загальна доходу протягом життя цієї людини над своєю 45-річної кар’єри було б США $ 3465000, що означає, що дана особа заплатили б майже 10% свого життя зарплату до системи охорони здоров’я в Сполученому Королівстві.

BUPA, одного з провідних постачальників Великобританії медичного страхування, має середню премію політики для сім’ї з чотирьох наборів у розмірі 3000 доларів США на рік. Це означає, що страхова галузь у Великобританії, буде розумно припустити, людині необхідно 3000 доларів США стоїть на лікування щороку. Якщо, замість того, щоб платити в соціалізовані системи охорони здоров’я для повноти свого кар’єрного росту, людина купила приватний медичний страховий поліс, в 45 років вони б витратили близько $ 135 000 на страхові внески. У відкритому ринку створила розумного ризику щорічно витрати на охорону здоров’я (3000 доларів США), то питання має виникнути питання, чому існує так багато додаткових грошей, які внесли свій внесок у NHS? Відповідь у тому, що залишок коштів, які окремі сприяла система призначена для використання після того, як робітник на пенсії.

Типова тривалість життя у Великобританії складе близько 80 років від народження. Якщо пенсійний вік становить 65 років як правило, буде протягом 15 років, де людина отримує охорону здоров’я, але не сприяли національної служби охорони здоров’я. Із загальним внеском життя США $ 334 404 і історичні медициною витрати США $ 135 000 до 65-річного віку, то тоді очевидно, що витрати на медичне обслуговування для пенсіонерів складе приблизно 13 000 доларів США на рік.

Як це очікуване вартість медичної допомоги для людини протягом 65 років, тому було б випливати, що медичному страхуванню в цьому віці були б на тому ж рівні, тобто сказати, що медичне страхування для людини у віці старше 65 становить не менше, ніж 13 000 доларів США на рік – так як це кількість лікування, що вони будуть розумно очікувати використовувати на рік. Однак, це щорічні витрати засновані на поточних показників, і не брати до уваги медичні інфляції або останніх медичних розробок. Новий рецепт ліки, які були розроблені для боротьби захворювань, як рак коштують дуже дорого і може коштувати понад 50000 доларів США для одного року лікування. Таким чином, за оцінками, вартість медичної допомоги для людини протягом 65 років, в той же час стабільною в США $ 13 000 на рік в даний час, досить імовірно, рости, і може в кінцевому підсумку значно більше, в найближчі 10 років.

Емігранти проживають за кордоном протягом тривалих періодів буде часто користуватися значними фінансовими перевагами в порівнянні пробувши в їх будинку нації і часто може не знати про ці довгострокові витрат на охорону здоров’я. Що ще більш важливо, що живуть за межами їхнього будинку нації часто означає, що вони не сприяли їх національної страховий фонд, або схеми подібного типу. Зі станом сучасних фінансах і питаннях, з якими стикаються уряди по всьому світу намагаються збалансувати свої книги, дуже серйозна пропозиція зіштовхується експатріантів, є по відношенню до того, що вони не сприяли соціального захисту і якщо вони вирішать повернутися до їхнього будинку нації після виходу на пенсію, вони біжать дуже реальний ризик бути виключені з національної системи охорони здоров’я повністю.

Той простий факт, що з віком вартість вашого збільшується охорони здоров’я, у зв’язку з інфляцією як медичні і збільшення схильності, що літні люди мають до розвитку серйозних захворювань. Проблема, однак, у тому, що багато іноземці не готові до цих завищені витрати, що часто мають була розкіш, що живуть за межами цих типів соціальних систем охорони здоров’я.