справедливого життя Уряд вибачення заспокоїти болі

На цьому тижні знаменує собою поворотний момент у разі млн. страхувальників при забезпеченні справедливого суспільства страхування життя, яким довелося чекати кілька років, щоб знати, що, нарешті, стає їх інвестицій зі страховиком. Як і очікувалося, в той час як деякі з них можуть отримати деяку компенсацію багато інші не були б так пощастило.

У те, що аналітики відхилені як ляпас, головний секретар Казначейства Іветт Купер визнав невдачу регуляторів виявити “поганого управління” в суспільство по страхуванню життя. Тоді уряд пішов далі оголосити про призначення старшого суддя Джон Чедвік винести рішення про те, скільки кожна з них буде компенсована.

Кульмінацією всієї заяві уряду було вибачень він надавав жертвам за не в змозі їх захистити. Але багато з них вже не живий і не було б, напевно, отримують нічого в кінці. Насправді близько 30 000 померли задовго до цього визнання провини і оголошення планів компенсації.

Слід нагадати, що в липні минулого року парламентського омбудсмена, Енн Авраама, опублікованих убивча доповідь, в якому вона звинувачується колишній Департамент торгівлі і промисловості, департаменту уряду актуарних та фінансових послуг для “поганого управління”. У доповіді також зобов’язав уряд виплатити компенсацію жертвам, чиї збитки були оцінені в розмірі від £ 4 млрд і 5 млрд фунтів стерлінгів.

Виплатити компенсації
Незабаром після випуску доповіді омбудсмена багатьох очікує, що уряд оперативно реагувати і оголошувати заходів для компенсації постраждалим особам. Але до цього тижня, жоден з таких не було запропоновано.

Навіть після оголошення планів компенсації це була все ще неясно, хто отримає те, що і скільки вони будуть оплачені. Проте, слід розуміти, що уряд зробить проводити платежі тільки працює в сотні мільйонів фунтів, що ефективно не компенсувати всім постраждалим.

До цих пір він в даний час вважають, що тільки ті, хто “непропорційно” отримає будь-яку виплату. Люди в цій категорії є ті, чиї пенсійні накопичення всі були з фірмою, тим, хто втратив більше грошей, ніж інші, і літні люди.

Навпроти тих, хто мав гроші з іншими компаніями і тих, вважається не занадто старий, щоб бути не в змозі працювати і може зберегти знову НЕ буде майже напевно отримаєте ніякої компенсації.

Серйозну занепокоєність викликає, що ніякі певні терміни були оголошені для платежів, так само, як графік явно відсутня. Спроби в жаркі суперечки Загальні, щоб отримати пані Купер оголосить графік не вдалося, так як вона нібито сказав, виплати здійснюватимуться “якомога швидше”.

Юстиції затримується і заперечували?
На кожному з розуму вижили жертв тепер буде питання, чи будуть вони коли-небудь їх компенсації, поки вони живі чи ні. Опозиція вже звинуватила уряд, щоб не бути досить чутливим, як Торі сказала казначейство намагається «блокувати, зірвати і відстрочка правосуддя” для страхувальників, у той час LibDem прес-секретар Вінс Кейбл закликав прискореною програмою компенсацій, щоб виправити “гнійні справедливості ».

Як 67-річний сер Чедвік повинна почати свою роботу, він тільки сподівався, що його багатий досвід допоможе у забезпеченні того, щоб правосуддя швидко обійтися для постраждалих.