спосіб відкрити для себе найменш дорогих фірм страхування автомобіля

У вересні, 1 з найбільших страховиків у Великобританії автомобіль оголосили, що вони очікують автомобіль страхових премій плану рости 10-20% усередині наступних дванадцяти місяців. Є багато причин для вашого зростання – дурень Motley звинувачує повені, наприклад, у той час як охоплення страхування адмірал говорить, що зростання відбувається тому, що тієї істини, що премії були збережені штучно заниженими для ваших останніх кількох років. Ця новина кілька драйверів Великобританії шукає дешевше премії автострахування, ніж вони в даний час платять.

Ви повірите, що знайти найдешевший автомобіль або вантажівку страхової план фірми буде основне питання, але є набагато більше, ніж просто перевірка учнів на всіх підприємств і кажу вам “X План страхування компанії будуть страхувати свій автомобіль для менше” . Справа в тому, що автостраховиків складаються з занадто досить багато змінних при розробці їх котирування для будь-якого відповідального консультанта повідомити Вам, в упор, що будь-якої однієї компанії є “дешевим” страхове покриття компанії всередині Великобританії. Ми можемо, тим не менш, ви знаєте, як ви можете знайти найкращі автомобіль або вантажівку страхування вибір для вашої конкретної ситуації. Ось кілька порад, щоб допомогти вам знайти найбільш економічний авто кришку.

– Пошук онлайн, що найбільший і найдешевший кришку.

Онлайн страхової план пошуку веб-сайтів дозволяють вам запросити цитати з досить багато різних страховиків використовуючи точно таку ж інформацію. Перевірка сайтів на порівнянність цін дасть вам основу для порівнянності, але дуже важливо, щоб вийти за рамки інтернет сайти порівняння. Знайте, що багато страховиків не представлені на більшості сайтів порівняння Інтернеті, так що ви, можливо, упустити нижчими ставками, якщо ви тільки пошук в Інтернеті.

– Подивіться на нетрадиційних і нових страховиків за кращі ціни.

У недавньому експерименті, одного конкретного вашого більшого порівнянності сайтах шукали 33 страховиків використанням вибору профілів ризику. Результати? Новіше страховиків і підприємства не дуже відомий пропонують авто страхові поліси послідовно вийшли одні з найбільш недорогих премій, з маркуванням & Spencer виходить у верхній зі списком дешевих страховиків послідовно. Тим не менш, вони попередили, з усіма змінними, які використовуються на машині фірми страхового поліса, ваші результати цілком можуть бути різноманітними.

– Не забудьте взяти вашу знижку безпеки і заохочення постійних клієнтів знижки у вас з вашим поточним страховиком до уваги при порівнянні премії страховиків quotes.Many пропонують пільги для проживаючих разом з ними, особливо якщо ви розглядають можливість переходу корпорацій. Будьте впевнені, щоб розраховувати зменшується в надлишку і безпечної знижки водія, коли ви плануєте витрати на зміну політики автострахування бізнесу.

– Не бійтеся торгуватися. Якщо Ви подасте інформацію для багатьох підприємств Автострахування для цитати, ви будете озброєні боєприпасів вам потрібно, щоб кращі вигідне. Якщо ви задоволені поточною страховика, але отримали більш низьку цитату в іншому місці, ви, можливо, виявите, що вони раді запропонувати Вам більш низьку ціну, щоб зберегти свій бізнес. Кільця їх і нехай вони знають, що ви любите їх обслуговування, але ти був цитований менше преміум іншою фірмою і запитати, якщо вони можуть відповідати йому. Будьте конкретні. Ви можете бути здивовані, виявивши, наскільки вони оцінюють ваш бізнес. І якщо вони цього не роблять – у вас є, що більш низькі цитати, чи не так?