способів придбати найкращі ставки автострахування

Там дуже багато думати про те, всякий раз, коли ви шукаєте, щоб купити план автострахування. Але, звичайно, все зводиться до отримання послуг високої якості при мінімально можливою ціною. Вам доведеться перевірити кілька страхових компаній автомобіля, щоб дізнатися, які може запропонувати те, що. Пам’ятайте, що ви не хочете, щоб погоджуватися на менше. Ви отримаєте те, що ви платите за страхування автомобіля. Вам не потрібно викласти багато нагородних доларів, що вам не потрібно викласти, але ви не хочете, щоб отримати менше, ніж вам потрібно, і хочуть небудь.

Що стосується того, скільки грошей ви хочете заплатити за авто страхування, визначити, яка частина франшизи, яку ви готові заплатити за повний і як ви хочете, щоб покриття було. Завжди пам’ятайте золоте правило в автомобільному страхуванні: чим більше франшиза, тим нижче ваші премії. Але, ви не хочете, щоб налаштувати себе на необхідності платити франшизу ви не зможете платити, якщо ви потрапили в зіткненні.

Вирубка ваші ставки страхування автомобіля часто простіше, ніж ви думаєте. Критерії у вашому ціни страхування автомобіля включають будучи старше і, ймовірно, мудрішими і менш “ризикований”, залишаючись осторонь від нещасних випадків і правил дорожнього руху, або робити те, що ви повинні робити на вулиці у всякому разі, не такі, як водіння в нетверезому стані. Але якщо ви молодше автомобіля або автомобіля раніше пережив кілька жорстких удачі на дорогах, є ще речі, які ви могли зробити, щоб зберегти норми страхування автомобілів нижче, ніж вони могли б бути. Ви можете пройти кілька курсів водіння освіту. Якщо ви знаходитесь в середній школі або коледжі ви могли б бути в змозі отримати зниження премій для отримання гідної класах послідовно. Деякі авто страхові компанії пропонують більш низькі страхові внески для батьків дітей, яких вони покривають з їх власною політикою.

Коли ви шукаєте для страхування автомобілів грунтується головним чином на вартість, ви повинні спочатку дізнатися, що мінімальне покриття для правила дорожнього руху вашої держави. Майте на увазі, що авто страхування не є обов’язковим у кожному штаті, але проте гарна ідея мати покриття, незалежно від того, де ви живете. Ключовий момент полягає в наступному: два чинники, які визначають, скільки авто покриття вам потрібно, якщо ви ходите по магазинах на вартості є державні вимоги і ваші індивідуальні вимоги (бажання, насправді). Чому застрахувати своє красиве седан всього за $ 10 000 пошкодження, коли він насправді оцінюється в $ 25 000? І які ваші травми рахунки повинна стоїть страшний травми статися? Подумайте про все це до покупки.

Нарешті, давайте відзначити, що є ще й інші способи, щоб бути консервативним з вашими грошима щодо страхування автомобіля. Ви можете подивитися на оплату всіх премій на 6 місяців або на рік раніше часу, а також створення автоматичних виведення щомісячних платежів з вашого банківського рахунку. Це речі, які говорять страхового брокера автомобіля ви надійний клієнт, і вони винагородять вас із зменшенням премій. Навіть хороші функції безпеки на вашому автомобілі призведе до зниження премій. У вас є антиблокувальна система гальм, подушки безпеки, або особливою системою рівня, таких як Lo-Jack або “вимикачі”? У цьому випадку, ви отримаєте ще нижче автомобільних страхових премій, ніж ви могли б в іншому випадку.