способів зробити вашу політику дешевше

Не маючи медичного страхування досить дорогим варіантом для американців, які стикаються медичні послуги без страхової план. Так, витрати на страхується іноді смішно і не всі американці можуть дозволити собі дорогі плани, але коли справа доходить до оплати зі своєї кишені за медичні рахунки це набагато більшу суму грошей, ніж ви можете собі уявити. Тим не менше, якщо ви не можете дозволити собі мати дороге план страхування, Є способи, щоб бути застраховане на меншу долара, що багато людей вже використовують. Незалежно від того, у вас немає достатнього доходу, безробітні, мають особливі потреби страхування або інші причини для не мають страховки, безумовно, буде відповідним чином серед цих десяти варіантів, які допоможуть вам отримати саме те, що вам потрібно:

1. COBRA (Консолідований бюджет Омнібус примирення закону) медичне страхування дозволяє людям, які втратили роботу, щоб продовжити свій план медичного попереднього роботодавця. Це також відноситься O студенти коледжу, які можуть продовжити їх покриття за рахунок політики їхніх батьків. Однак, іноді COBRA можуть бути дуже дорогими, тому воно повинно використовуватися тільки як запасний план, коли ніякі інші варіанти покриття не доступні, і ви не хочете бути незастрахованих.

2. Компенсація робочих дозволяє бути покриті ваш роботодавець відповідно до державних вимог. Особливо, якщо ви постраждали від пов’язаних з роботою травм.

3. Medicaid спрямована на осіб з низькими доходами і сімей, надання медичної страховки, коли це необхідно. Якщо у вас є робота, але все ще не може дозволити собі застрахувати свою сім’ю ви також можете подати заявку на Medicaid. Тільки переконайтеся, що вимоги вашої держави, щоб побачити, якщо ви згодні, тому що вони різні в різних державах.

4. Medicare призначений для забезпечення медичного страхування для людей похилого віку. Це частина соціальних ініціатив Адміністрації Безпеки, і більшість людей у ​​віці старше 65 відповідають вимогам. Якщо у вас є особливі потреби страхування ви також можете отримати Соціальне допомогу з інвалідності.

5. Державний високого ризику медичного страхування басейн є останнім засобом для людей, які були відхилені численні страхові компанії у зв’язку з уже існуючими умовами. Однак, це не дешевий варіант медичного страхування, але це все ж краще, ніж не мати медичної страховки взагалі.

6. Індивідуальні та страхування здоров’я сім’ї є найбільш поширеною формою медичного страхування, де контакти з клієнтами страхової компанії безпосередньо. Переконайтеся в тому, щоб знайти шановну компанію, яка охоплюватиме вже існуючих умов, якщо такі є. І спробуйте підняти свій франшизи з самого початку для того, щоб отримати більш низькі страхові внески.

7. Короткострокові плани медичного страхування є хорошим варіантом для покривається коли між робочі місця або для вивчення можливості страхової компанії, перш ніж довгострокове страхування плану. Такі плани зазвичай мають більш низькі показники, ніж індивідуальні та сімейні плани і забезпечити покриття для набагато більш короткий період часу.

8. Страхова група може забезпечуватися або від свого роботодавця чи організації ви член. Зазвичай такі плани дозволять вам мати дешеве страхування здоров’я у зв’язку з великим переговори зі страховою компанією, яка тримає ставок.

9. Медичне страхування Кооперативи чимось нагадують групу плани, але мають свої особливості. Вони також надають членам з низьким рівнем, але справа тут у тому, що всі члени поділяють свої витрати, не прагнучи до прибутку, що робить його трохи відрізняється від типової концепції страхування.

10. Дисконтні картки не є окремим формою медичного страхування, але вони дозволяють злагоджено витрати. Запитайте у лікаря або профспілка робітників, якщо вони забезпечують одну, і за невелику щомісячну плату ви отримаєте значні знижки отримання реальної дешеві медичного страхування.