способи, щоб скоротити вартість страхування житла

Іноді платять за страхування домовласників може змусити вас відчувати, що ви витрачаєте даремно. Однак, якщо ви знаєте, як можна скоротити витрати і заощадити значну суму грошей на страхування житла. Є багато видів знижок, що ви можете скористатися з вашого страхових компаній, але частіше за все, ви ніколи не будете знати, що це там, поки ви не питаєте. Купони можна отримати з матеріалу, який ви використовувати для створення вашого будинку або де ваш будинок розташований.

Ось кілька способів, ви можете заощадити на страховий поліс вашого домовласника:

1. Магазинам і порівняти

Перед тим як купувати, переконайтеся, що ви перевіряєте різні цитати з різних страхових компаній. Отримай котирування онлайн вони багато сайтів, які мають якісь порівняння інструментів.
Як і все інше, ви повинні зважити плюси і мінуси. Ви також повинні бути відкриті для рекомендацій і пропозицій від сім’ї і друзів.

2. Подумайте про майбутнє і завжди брати до уваги наслідки, коли ви купуєте ваш будинок

При покупці будинку завжди думати про витрати, чи потрібно застраховані. Майте на увазі, що опалення, водопровід, електричні системи і мають великий вплив на ваші витрати на страхування. Нові системи або нових будинках в цілому команда знижки на страхові внески.

Розміщення Вашого будинку і будівництва також є чинниками у визначенні вашого покриття. Східне узбережжя будинках повинні бути обережні вітру і викликаний нею збитки в той час як західне узбережжя будинку повинні бути готові до ймовірності землетрусів.

3. Збільшення Вашої франшизи

Франшиза суму грошей страхувальник зобов’язується виплатити по відношенню до загальної кількості застрахованих втрат. Зазвичай, франшизи починаються від $ 250, ви можете збільшити їх, щоб заощадити на премії. Збільшивши їх до $ 2500 можуть зробити заощадити до 30 відсотків на премії.

4. Номери для некурців пропозиції Головна

Статистика показує, що більше 20 000 житлових пожеж щороку викликані курінням всередині будинку. Якщо ніхто у вашій родині не палить, отримати знижку від вашої страхової компанії. Більшість страхових компаній пропонують знижені премій для некурців домовласників.

Якщо ви курите, то зупиніться! Крім очевидної користі для здоров’я, ви отримаєте за вирахуванням премій, як добре!

5. Не вмикайте в землю, що ваш будинок знаходиться на

Не вмикати вартість твоєї землі, коли ви вирішуєте, скільки страхування вам необхідно придбати. Ваш будинок і цінностей усередині нього знаходяться в небезпеці від різних небезпек, але не на землю вона сидить на.

6. Перевірте свій кредитний рейтинг

Є багато страхових компаній, що реєстрація кредитних рейтингів. Ці компанії будуть засновувати політику на кредитному інформації, яку вони дістати. Маючи великий кредитний рейтинг буде робити речі без шва. Тому, якщо ваш кредитний рейтинг знаходиться в поганому стані, перейдіть до компаній, які не перевіряють кредитну інформацію.

7. Літні люди завжди отримують більш вигідні угоди

Страховики виявили, що старші люди та пенсіонери залишаються вдома частіше, ніж робочі особини. По суті, старі люди можуть визначити пожеж раніше і зберегти свої будинки більш регулярно.

Якщо ви думаєте, що ви маєте право на старших знижки – наприклад, щонайменше 55 і пенсіонери – будь ласка, повідомте вашої страхової компанії. Ви можете отримати стільки, скільки 10-відсоткову знижку.