способи, щоб знайти дешеві домовласників страхування котирування

Є кроки, які допоможуть вам отримати серйозну економію Не ставлячи під загрозу якість. Хочете дізнатися про них більше? Якщо це правда про вас потім пройти через цю рецензію для гарантованого поради …

Сім’я, яка має курця або курці будуть дорожчати премій. З більш ніж 23000 пожеж у житлових будівлях світ в результаті куріння ви погодитеся, що це насправді серйозний фактор. Ви будете платити менше в будинку страхування, якщо жоден з членів вашої сім’ї не курить. Якщо ви успішно кинули курити більше 12 місяців, скажіть вашому агенту і попросити заслуженою знижкою. Якщо ваш страховик відмовляється знизити премії після того, як зупинився, шукати іншого страховика.

Зробити зовнішній вигляд вашого будинку пожежобезпечні, і ви будете знизити ваш будинок страхового тарифу. Ви будете робити добре, якщо у вас немає нічого, що запалюється навколо вашого будинку. Як просто, як здається, скорочують кущі і тримати їх в десяти футах від ваших структур допоможе зменшити ваші премії. Ймовірність того, що пожежа в будинку один дуже сильний фактор, який формує ваш будинок страхового тарифу.

Установка передових охоронно-пожежні системи, які контролюються 24/7 є мудрим кроком. Не тільки ви будете насолоджуватися великою знижкою, ви будете так само відчувати себе більш забезпечених, як тільки ви пам’ятаєте, що ваш будинок завжди контролюється. Це може знизити премію більш ніж на 25% в залежності від вашого страховика.

Ваші ставки будуть знижувати, якщо ви робите планового технічного обслуговування вашого будинку. Переконайтеся, немає мертвих кінцівок на деревах на вашій землі. Що відбудеться, якщо будь-який з них падає в самий невідповідний момент?

Без будь-яких затримок, піклуватися про що-небудь, що може призвести до пошкодження або призводять до відповідальності претензії. Такі на-місці обслуговування займе трохи від вас, але значну економію в часі.

Переконайтеся, рейтинг страховика і не захопитися просто дешево премій. Одна справа платити ваші ставки старанно й інша річ для страховика дотримуватися політичному плані. Дуже важливо, що ви витрачаєте час, щоб спочатку перевірити з відділом вашої держави сайту страхування або його еквівалент. Переконайтеся, що ваш кращий страховик має ліцензію на страхування житла пропонують у вашому штаті.

Також Ви можете отримати корисну інформацію про страхову компанію з незалежних організацій, таких як BBB, AM Best Company, Фелпс, Inc, Standard & Бідний Страхування Рейтинг послуги, послуги Moody Інвестора, Inc

Якщо ви можете купити парасольку політики, а потім скоротити ваші страхуванні відповідальності власників житла, ви заощадите багато. Ви платите набагато менше, для кращого освітлення від відповідальності стверджує, що це шлях.

Не забувай, що відповідальність частиною вашої домашньої страховий поліс обслуговує: щоб захистити вас від втрати можна понести через травму людей на вашу власність. Це має також охоплювати судових позовів, які можуть виникнути в результаті цього. Тим не менше, кожен страхування відповідальності має обмеження, які можуть недостатньо, щоб піклуватися про деяких судових позовів.

Тим не менш, існує дуже мало (якщо такі є) позовів, які політики страхової парасолька не дасть вам покриття від повністю.