способи знизити ставки з

Коли мова йде про страхування свого життя, ви побачите, що ціна в чому залежить від певних факторів, таких як стать, вік, стан здоров’я та загального способу життя. І це очевидно, що якщо ви старше людина з серйозними проблемами здоров’я, ви отримаєте більш здоровенний цінник на вашу політику, ніж підлітків, які не питання здоров’я і шкідливих звичок. Але тим не менш, є певні методи, які можна використовувати, щоб знизити кінцеву вартість Вашого страхового поліса незалежно від того, скільки років і скільки шкідливих звичок ви можете мати. Ви можете знайти їх дійсно корисним і ефективним у зниженні ваші остаточні тарифи.

1. Виберіть потрібну кількість виплат

Досить часто страхові компанії пропонують більш низькі страхові внески для збільшення кратні в політиці. Наприклад, ви можете бути звинувачені в $ 260 на рік за $ 250 000 на охопленні, маючи $ 10 000 менше в кілька насправді обійдеться вам в $ 275 на рік. Тому, перш ніж розглянути питання про прийняття політики, дізнатися, що ціни вказані за кожні $ 1000 в охопленні, і порівняти ці кореляції різних провайдерів. Іноді різниця досить велика, щоб дозволити шансів пройти.

2. Робота з соціально-свідомих страхової компанії

Як правило, страхові компанії, як правило, пропонують більш високі ставки для людей з складною і серйозні наслідки для здоров’я умовах, таких як хвороби серця, діабет або рак. Але є компанії, які насправді пропонують знижки для людей з такими умовами і, як правило, аналізувати кожен випадок окремо, будучи більш соціально-орієнтованим у своєму бізнесі. Так що якщо у вас є серйозна проблема зі здоров’ям ви можете перевірити компанію, як це.

3. Удар шкідливих звичок

Це добре відомий факт, що, коли ви кинете курити і почати заняття (та поліпшення способу життя до здорової ступеня) вартість страхування вашого життя буде менше. Тільки те, що більшість людей не розуміють, наскільки значно нижче, це може бути поки вони практично не кинути курити! Іноді курці стягується подвійному розмірі, що некурящі того ж віку та стану здоров’я групи платити щороку. Втрата ваги і участі в спеціальних програмах вправи також призведе до значною знижкою. Але не думайте, про брехню в страхову компанію про ваші звички. Якщо в кінцевому підсумку розвивається хвороба, пов’язана з поганою звичкою ви стверджували, у вас немає, ваша політика буде анульована, і ви нічого не отримаєте, зрештою.

4. Вам не потрібно гонщиків

Вершники забезпечити покриття у випадку подій, не зазначено в стандарті страховий поліс. Або, як це завжди буває насправді, події, які дуже навряд чи відбудеться. І платити додаткові гроші, просто, щоб це додаткове покриття буде необгрунтовано збільшить ваш остаточний страхові тарифи. Подумайте про це і подивитися, якщо вам дійсно потрібно це додаткове покриття.

5. В ЖЖ, якщо є які-небудь приховані платежі

Ви, ймовірно, буде пропонуватися з різними варіантами оплати, такі як щомісячні платежі, щоб зробити ваш процес оплати більш “зручним”. Але врешті-решт ви будете в кінцевому підсумку платити більше, ніж при роботі з одним платежем, як існують додаткові збори за використання таких послуг. Так що перш ніж зважитися на варіант оплати, обчислити, що буде дешевше для вас, а не зручно.

6. Зробити деякі порівняння торгових

Говорячи про страхування життя верховенство магазинах навколо ставиться так само, як у випадку будь-який інший продукт. Дізнайтеся, що всі компанії, що мають страхування життя у вашому регіоні можуть запропонувати, який з них забезпечує більшу вигоду за найнижчою ціною і вибрати найбільш вподобаний. Ви можете порівняти страхування життя пропонує онлайн теж.