способи заощадити на медичне страхування

Вартість медичної страховки різко зросла в останні роки, в результаті чого багато споживачів відчайдушно намагаються скоротити витрати скрізь, де можуть, не втрачаючи їх охоплення. На щастя, споживачі мають можливість вибору і є різні способи досягти значної економії на їх медичне страхування. Ось п’ять порад для скорочення витрат:

1) Збільшення витрати за свій рахунок Споживачі можуть досягти значної економії, просто вибравши політику, яка дозволяє їм приділяти більше витрати за свій рахунок Як правило, це означає платити щорічні франшизи, а також доплати за послуги та ліки. Деякі споживачі можуть насторожено ставитися до цієї опції, але якщо вони знаходяться в доброму здоров’ї, то це має фінансовий сенс піти цим шляхом, тому що економія буде реальною.

2) Магазин навколо приватного медичного страхування. У зв’язку із зростанням витрат на охорону здоров’я, багато роботодавців в даний час все більше зсувається від тягаря для своїх працівників. Це означає, що навіть якщо роботодавець пропонує медичного страхування, це може бути можливим, щоб знайти кращу пропозицію по магазинах навколо для приватного медичного страхування.

3) розгляд роботодавцем медичного страхування варіанти принаймні раз на рік. Багато сімей тепер мають два джерела доходів, а значить, два роботодавця. Завжди обов’язково перегляньте здоров’я кожного роботодавця варіанти страхування принаймні один раз на рік, тому що внески роботодавця може значно варіюватися, що означає значну економію можна знайти, просто перемикаючи сім’ї охоплення другого з подружжя.

4) Слідкуйте за COBRA. Завдяки федеральному закону, прийнятому в 1986 році, відома як кобра, звільнені працівники можуть отримувати розширення їх медичного страхування протягом не менше 18 місяців після їх відпустити, але це може бути не найкращий варіант для всіх. Майте на увазі, що цей закон поширюється тільки на компанії з 20 і більше працівниками і звільнені працівник повинен платити премію, щоб роботодавець платив плюс 2% адміністративного збору. Це означає, що COBRA можете отримати дійсно дорогою, дійсно швидко. Справді, індивідуального освітлення може бути легко $ 400 або більше в місяць, і сімейних планів може перевищувати $ 1000. На щастя, працівники, яких звільняють є 60 днів, щоб прийняти рішення, яке буде достатньо часу, щоб навколо магазину і дізнатися, що їх кращий варіант.

5) Отримати здоровим і залишатися таким. Витрати на медичне страхування може бути знижений різко, просто здоровий спосіб життя. Для курців, це означає, що їхні звички ногами, тому що ті, які не будуть платити набагато вищі страхові внески у зв’язку з всі серйозні, навіть небезпечні для життя наслідки куріння. Те ж саме стосується споживачів, які тільки помірно надмірна вага або ожиріння. Насправді, як би економлячи гроші на медичне страхування не було достатньо стимулів, майте на увазі, що ожиріння є однією з провідних причин смерті. Ось чому так важливо, щоб регулярно займатися спортом і підтримувати здорову вагу, так як це дозволить усунути багато з пов’язаних з ожирінням проблеми зі здоров’ям, які можуть викликати страхових премій стрімко зростати.