способи заощадити від страхування автомобіля Каліфорнії

Купівля Каліфорнії страхування автомобіля є дорогим. Але з невеликою трюк і відданості справі, ви можете знайти правильний автомобіль страхування Каліфорнії, яка є одночасно дешевим і забезпечує хороший охоплення.

Ось способи, щоб заощадити на страхуванні Ваш може Каліфорнії:

дослідження
Перевірити кілька сайтів, які пропонують страхування може Каліфорнії. Це, ймовірно, кращий спосіб отримати найдешевший тариф страхування автомобіля, так як кожна компанія слід своєю власною швидкістю. Переконайтеся, що ви знаєте, який тип покриття ви шукаєте, щоб не зануритися на перший і самий дешевий автомобіль страхування ти поклав око на. Пам’ятайте, що дешеве не може бути кращим тому переконайтеся, що ви важите претензій і ціна, яку ви повинні платити.

Безпечне водіння
Він завжди платить, щоб бути хорошим водієм. І те, що кращий спосіб отримати з цього отримати більш низьку Каліфорнії ставки страхування автомобіля. Каліфорнія може страхових компаній винагородити безпечними водіями за спеціальними тарифами страхування автомобілів. Щоб отримати право на це, ви повинні отримати гарну репутацію як на порушення правил дорожнього руху і виплаті страхового відшкодування. Якщо у випадку, у вас є тільки один або два порушення правил дорожнього руху, ви можете взяти оборонних курс водіння. Це прибрати і очистити ваш трафік запису.

Єдиним недоліком є ​​те вам доведеться чекати протягом декількох років, щоб насолодитися нижньої Каліфорнії автомобіля страховий тариф. Це означає, що ви повинні залишитися осторонь від порушень правил дорожнього руху протягом дуже довгого часу! Але якщо безпека вже в вашій системі, це буде легко для вас зробити. Зрештою, це ви, хто буде пожинати якщо ви безпечно керувати автомобілем, навіть не отримавши ніякого страхування автомобіля Каліфорнії знижкою.

Оновлена ​​інформація про час
Багато авто страхові компанії в Каліфорнії і навіть в інших державах бази Сполучених Штатів їх страхові тарифи на вашій історії. Несвоєчасне оновлення інформації про політику, навіть протягом одного дня може коштувати вам додаткових доларів. Переконайтеся, що оновлення на час, так що ви можете уникнути більш високих Каліфорнії автомобіля страховий тариф.

Слідкуйте за своїм одометрі
Не зрозумійте це неправильно. Ви не повинні обмежити водіння. Ну, якщо отримання знижки страхування автомобіля, тим більше до вас, ви можете їздити іноді. Але те, що ми намагаємося сказати, що декілька автомобілів страховими компаніями в Каліфорнії засновують свої ставки на щорічному читанні пробіг. Якщо ви любите їздити на багато кілометрів, ви не повинні дивуватися, якщо ви отримуєте високу швидкість страхування автомобіля, ніж тих, хто їздить менше.

Капіталізація зі знижкою Автострахування
Знижка на страхування автомобіля зможе Вам заощадити гроші. І є кілька способів, щоб отримати його. Ось різні способи, щоб отримати зі знижкою Автострахування:

1. Знижка на хороший водій. Та вона вже згадано, але ви повинні знати, що кожен, незалежно від віку може отримати хорошу знижку водій умови, що він / вона підтримує судимості водіння.

2. Знижки кілька автомобілів власником або декількох драйверів. Якщо у вас є два водія з тією ж страховий поліс автомобіля, ви можете отримати цю знижку. Набагато більше, якщо обидва ці водії мають чистої запису.

3. Знижка на тому, безпеки й протиугінні пристрої. Якщо ви досить уважні, для вашого автомобіля, ваш може отримати нагороду. Більшість автомобілів страхові компанії в Каліфорнії дають знижки на водіїв, у яких встановлено безпека й протиугінні пристрої.